"Острівці безпеки" з’являться на території району
Встановлення пішохідних зон на території Київської області передбачено обласною програмою дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини на 2017-2019 роки». Про це повідомила на апаратній нараді Наталія Паніна, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури.
Острівець безпеки — рішення дорожньої інфраструктури, яке в першу чергу унеможливлює обгін на нерегульованих пішохідних переходах.
На дорогах району (Рогозівської, Старівської, Іванківської та Великоолександрівської сільських радах) 22.06.2017 року було проведено обстеження експертною групою по розробці програми спільно з представниками райдержадміністрації, департаменту архітектури та містобудування Київської облдержадміністрації, Бориспільського відділення Національної поліції в Київській області, за підсумками якого визначені місця прогнозованої смертності пішоходів, на яких будуть встановлені так звані «острівці безпеки».
По Бориспільському району визначено, що буде встановлено 6 «острівців безпеки».
Першочергові чотири на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ, а саме:
1) с. Рогозі, перехрестя Н-08/вул. Іванківська;
2) біля ресторанного комплексу «Лаура» (перехрестя від автомобільної дороги до вул. Вітчизняна с. Рогозів);
3) перехрестя від автомобільної дороги до повороту на с. Васильки та с. Старе;
4) с.Мирне, Н-08, км 21+900 (навпроти центрального в'їду до села);
Місця будівництва решти двох «острівців безпеки» на території Іванківської сільської ради по трасі Київ-Харків-Довжанський та на території Великоолександрівської сільської ради (по дорозі до магазину Фоззі) потребують додаткового обстеження експертною групою.
Питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення «острівців безпеки» буде ініційовуватися Бориспільською райдержадміністрацією на розгляд найближчої сесії Бориспільської районної ради.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)