A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

Керівництво Бориспільської районної ради


Голова Бориспільської районної ради 

Мотрич Антон Сергійович

Народився 9 березня 1986 р. в селі Вишеньки Бориспільського району Київської області. Громадянин України. Загальну середню освіту отримав у Вишенській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

Має вищу повну освіту: в 2008 р. отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста в Київському Національному університеті внутрішніх справ України. У 2010 р. закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ України та здобув освітній рівень магістра за тією ж спеціальністю. Розпочав трудову діяльність у 2008 р. у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Українська продовольча компанія» на посаді юриста. З 2009-го  обіймав посаду радника голови Бориспільської районної ради з питань юридичного забезпечення.  1 лютого 2016 року – керуючий справами Бориспільської районної ради. 03 грудня 2020 року обраний головою Бориспільської районної ради VIII скликання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради 

Недогибченко Іван Володимирович 

Народився 1 травня 1958 року в с. Мар’янівка Поліського

району Київської області.

Освіта вища. Закінчив Київський державний педагогічний університет ім. Драгоманова (Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького) в 1979 році за фахом вчитель математики.

Працював вчителем, заступником директора, директором школи у Броварському районі Київської області та директором школи в с. Гора Бориспільського району. У 2002, 2006, 2010 роках обирається заступником голови Бориспільської районної ради четвертого-восьмого скликань.

Одружений. Виховує 2 дітей.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте зміни в районі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано