A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

КРАЩА КНИГА 2017 РОКУ

Дата: 21.12.2017 19:24
Кількість переглядів: 746

У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» з березня по жовтень 2017 року проходило соціологічне дослідження «Краща книга 2017 року».

Протягом останнього часу спостерігається спад читацької активності та культури читання серед молоді та юнацтва. Для того, щоб стати справжнім читачем, необхідно оволодівати новими знаннями, уміти зосередитись на тому, що читаємо. При вдумливому читанні слід проявляти старанність і терпіння, волю і охайність, велику працездатність.

Культура читання передбачає уміння швидко знаходити в бібліотеці потрібні книжки. Головне завдання бібліотекарів – підвищувати інтерес юних користувачів бібліотеки до читання художньої літератури, на що і був спрямований цей проект. Щоб досягти поставленої мети бібліотекарі закладу допомагали юним користувача зрозуміти, що книга є головним і доступним джерелом інформації, навчали швидко вибирати книжки та користуватися довідково-бібліографічним апаратом, підвищували культуру читання.

За період проведення соціологічного дослідження у бібліотеці організовувалися індивідуальні бесіди з користувачами, аналізувалися читацькі та книжкові формуляри, було проведено бліц-опитування «Краща книга 2017 року».

У результаті аналізу читацьких та книжкових  формулярів, а також проведених бесід серед підлітків та юнацтва найбільшою популярністю користуються книги Стівена Кінга «Бахман», «Доктор Сон», «Сяйво».

Серед молоді і читачів середнього віку популярною є книга Володимира Лиса «Соло для Соломії».

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте зміни в районі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано