Київська область

Жіноча збірна Бориспільщини — срібний призер обласних змагань з баскетболу

Дата: 12.03.2018 16:58
Кількість переглядів: 499

У м. Богуслав 10 березня відбулися фінальні змагання з баскетболу серед жінок. Ці змагання входять до програми обласного фестивалю 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» серед сільських жителів Київської області.

Баскетбольна збірна команда Бориспільського району стала одним із шести фіналістів, що виграли зональні етапи змагань. В іграх у своїй підгрупі наші спортсменки, обігравши команди Володарського та Бородянського районів, вибороли право поборотись за перемогу в турнірі.

У фінальній зустрічі наші дівчата поступились господарям майданчика – команді Богуславського району.

Команда Бориспільського району в складі Надії Бережної, Марії Татарчук, Валентини Прилепи, Надії Ваганової, Анни Александрової, Ольги Логуш, Алли Литвинюк, Анастасії Барбулат, Лілії Чепурної, Руслани Коновал отримали в нагороду срібні медалі та кубок за ІІ місце.