A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

Турнір з міні-футболу серед команд силових структур та державних установ міста Бориспіль та Бориспільського району

Дата: 14.07.2020 14:52
Кількість переглядів: 419

З 17 червня по 9 липня 2020 року відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд силових структур та державних установ Бориспільського району і міста Бориспіль.

Для участі в турнірі з радістю відгукнулось відразу дев’ять команд. Серед них були команди любителів міні-футболу:

• Дві команди прикордонників окремого контрольно-пропускного пункту «Київ»;

Змагання проходили в два етапа. На першому етапі команди змагалися за коловою системою. На другому етапі команди розподілялися на дві підгрупи. За підсумками першого етапу чотири кращі команди здобули право зіграти у Фіналі. Команди, які здобули місця з 5 по 9 грали у втішному фіналі.

Переможцем Фіналу вдруге поспіль стала команда Управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації.

Друге місце виборола команда Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби.

Третє місце здобула команда окремого контрольно-пропускного пункту «Київ-2».

У втішному фіналі перемогу святкувала команда окремого контрольно-пропускного пункту «Київ-1».

Всі команди нагородженні оригінальними медалями, Кубками, дипломами відповідних ступенів.