Київська область

Волейболістки району здобули перемогу

Дата: 30.08.2016 12:34
Кількість переглядів: 565

Зі срібними нагородами та кубком за ІІ місце повернулась з Василькова команда жінок Бориспільського району.

27 серпня пройшов фінал спартакіади Київської області на «Кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі у 2016 році» з пляжного волейболу серед жінок.

У фінальному етапі змагань брали участь команди-переможці зональних змагань Бородянського, Бориспільського, Васильківського, Миронівського та Тетіївського районів.

Наша команда у складі Барбулат Анастасії, Бережної Надії та Маркевич Лілії обіграли суперниць з Миронівки і Василькова, а у фіналі поступилися волейболісткам Бородянки, завоювавши серця вболівальників.