A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

Міністр оборони України визначив основні завдання щодо реформування Збройних Сил України на найближчу перспективу

Дата: 20.08.2019 10:34
Кількість переглядів: 318

За підсумками засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України, з метою забезпечення динамічного та послідовного руху оборонної реформи, продовження реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України, сьогодні, 19 серпня, Міністр оборони України Степан Полторак уточнив основні завдання на найближчу перспективу.

Так, рішенням Міністра оборони України Міжвідомчій робочій групі з питань проведення оборонного огляду доручено забезпечити організоване проведення оборонного огляду на засадах спроможностей, із використанням можливостей Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи високого рівня.

Перше. Зокрема, до 30 вересня 2019 року подати до Ради національної безпеки і оборони України висновки з оцінки безпекового середовища на середньострокову перспективу, інформацію про досягнення стратегічних цілей за результатами реформування, оцінку стану Збройних Сил України. Також у тримісячний строк після завершення оборонного огляду, подати до Ради національної безпеки і оборони України звіт про результати його проведення, а у чотиримісячний термін після затвердження нової Стратегії національної безпеки України та за результатами проведення оборонного огляду подати на розгляд Уряду проект Стратегії воєнної безпеки України.

Друге. Заступникам Міністра оборони України, згідно з розподілом обов’язків, доручено забезпечити прямі закупівлі Міністерством оборони продукції (робіт, послуг) оборонного призначення за імпортом та впровадження інфраструктурних проектів. Зокрема, до 20 грудня 2019 року – створити єдиний закупівельний орган Міноборони для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних ресурсів і послуг для Збройних Сил та  розробити до 29 листопада 2020 року проект автономної військової бази на сході України та військово-морської бази на узбережжі Азовського моря.

Також керівному складу оборонного відомства слід буде забезпечити ефективну взаємодію з Міністерством закордонних справ, Міністерством інформаційної політики, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерством у справах ветеранів, Службою зовнішньої розвідки та Службою безпеки України для захисту національних інтересів.

Третє. Генеральному штабу Збройних Сил України рішенням Міністра оборони доручено до 20 грудня 2019 року завершити реорганізацію та розпочати злагодження підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України в нових штатних структурах. До 31 жовтня 2020 року – завершити заходи щодо трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління у Збройних Силах України згідно з основними принципами, а також за результатами оборонного огляду – унормувати структуру, порядок розроблення та затвердження Плану оборони держави.

Четверте. Генеральному штабу Збройних Сил України, спільно з Міжвідомчою робочою групою з питань проведення оборонного огляду, у ході оборонного огляду провести аналіз спроможностей Міноборони, Збройних Сил та Державної спеціальної служби транспорту, забезпечити позбавлення від надлишкових і застарілих спроможностей та першочерговий розвиток бойових спроможностей.

Також Міністр оборони України доручив Генеральному штабу Збройних Сил України до 20 червня 2020 року трансформувати систему морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України відповідно до принципів НАТО.

Підсумовуючи свій виступ, Міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що головним завданням для Міноборони та Збройних Сил України, а також для сил безпеки і оборони в цілому, було і залишається завдання із захисту територіальної цілісності країни.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Найкраща громада в Бориспільському районі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано