A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

Стартує Всеукраїнська премія «Диво-дитина 2017»

Дата: 14.12.2016 10:31
Кількість переглядів: 682

Для здобуття Премії “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін. До слова, хочемо порекомендувати чудовий сімейний магазин дитячих товарів Потягусі який знаходиться у м. Бориспіль.

Як здобути Всеукраїнську премію “Диво-Дитина”?

- заповнити анкету учасника;
- додати до анкети документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін.);
- додати копію свідоцтва про народження.

Всі ці документи необхідно відправити за адресою:

ТОВ “Премія “Диво-Дитина”03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712
Номінації Премії

1) Найрозумніша дитина – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2) Найспортивніша дитина – діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.
3) Найтворча дитина – діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4) Найдивовижніша дитина – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5) Найгероїчніша дитина – діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

З питань спонсорства та меценатства просимо звертатися до оргкомітету премії за адресою:м. Київ, вул. Фрунзе, 160. Тел. 490 92 63.

Для участі кожен учасник повинен надіслати:
правильно заповнену анкету,
копію свідоцтва про народження,
матеріали, які свідчать про досягнення (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали, які свідчать про успіх учасника).

Анкети учасників та інші матеріали повинні бути надіслані на адресу організатора до 15 березня щорічно рекомендованим листом або принести в Дитячий розважальний комплекс “Тропікал парк” (докладніше за тел.: 044 490-92-63).

Надіслані документи та матеріали поверненню не підлягають.

Організатор залишає за собою право використовувати надіслані матеріли на власний розсуд, з метою якомога більшого інформування про учасника.

Анкету для участі заповнити за посиланням (режим доступу: http://divo-dutuna.com/anketa

Адреса Організатора: (для надсилання матеріалів до участі)

ТОВ “Премія “Диво-Дитина” 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

Правила заповнення:
перед заповненням анкети необхідно ознайомитись з правилами проведення премії (див.розділ “Про премію”).
анкету повинні заповнювати батьки учасника або уповноважені особи.
усі поля анкети обов’язкові для заповнення.

Більш детальна інформація про премію за посиланням (режим доступу: http://divo-dutuna.com/pro-premiiu).


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте зміни в районі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано