Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Сайт електронних петицій набирає обертів

Переглядів: 341

Протягом тижня на сайті електронних петицій Київської обласної ради з’явилось чотири нових пропозицій від мешканців Київщини.Найбільше українців турбує стан доріг у Київській області та розвиток інфраструктури. Особливо це стосується районів, які знаходяться найближче до столиці.

 

Зокрема, мешканці Петропавлівської Борщагівки та Софіївської Борщагівки просять вирішити проблему із комунальним транспортом, який сполучає Київ та передмістя, а також покращити транспортні розв’язки. Це пов’язано із тим, що останніми роками передмістя активно забудовується. Із появою нових житлових масивів виникає необхідність збільшення кількості маршрутних таксі та розширення доріг.Окрім того, цього тижня була створена петиція щодо заборони суцільної рубки лісів Київської області.

 

 

Нагадаємо, що сайт електронних петицій працює в тестовому режимі. На збір підписів на підтримку петиції надається строк протягом не більш як 45 днів з дня оприлюднення петиції та кількість голосів повинна складати не менш ніж 5000 одиниць.

« повернутися до списку новин