Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Бориспільщині - 95. «КОЛЬОРИ РІДНОГО КРАЮ»: ЮНІ ХУДОЖНИКИ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОРГАНІЗУВАЛИ ВИСТАВКУ

Переглядів: 336

Натхненні 95-річним ювілеєм району, вихованці Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел організували виставку художніх робіт «Кольори рідного краю». Рідні озера, поля та ліси на картинах юних живописців можна побачити у приміщенні Бориспільської районної ради на третьому поверсі. Безліч напрямів і технік, ідей та фантазій. У школі мистецтв наголошують, це «свідчення того, наскільки діти талановиті та багатогранні».

«Звичайно, ви можете не знайти саме такого вітряка чи саме таку хатину. Але образи, які, можливо, запам’ятались з дитинства чи в уяві, діти втілили у картинах. Ми відібрали саме ті роботи, які показують місцинку нашого краю, або те, що діти уявляють, наче казку. Ця виставка присвячена 95-ій річниці Бориспільського району, тому й картини оспівують наш край», — розповіла викладач школи мистецтв Яна Власко.

Не обійшлося і без сюрпризів. Усі, хто завітав на відкриття виставки, мали змогу почути бандуру, сопілку та скрипку. Музичний супровід наповнив життям пейзажі, додав кольорам яскравості і світла. Авторами звукового дива стали викладачі все тієї ж школи мистецтв і ремесел Едуард та Ліля Данилови, Світлана Федосенко та В’ячеслав Родіонов.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

« повернутися до списку новин