Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

ВІДБУЛИСЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ЗМАГАННЯ «КУБОК БОРИВІТРУ»

Переглядів: 508

9-11 лютого в м. Бориспіль вдруге відбулись військово-патріотичні змагання «Кубок ВПК «Боривітер». Головними організаторами проведення змагань став військово-патріотичний клуб «Боривітер» під керівництвом Євгенія Ломако за підтримки управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації. Участь в заході взяли 14 військово-патріотичних клубів з різних областей України.

Програма заходу складалася з наступних блоків випробувань: три види стрільби (з малокаліберної і пневматичної гвинтівок та в електронному тирі); розбирання та збирання автомату (АК); наповнення магазину (АК); метання гранати на дальність; метання ножів; змагання з фізичної підготовки (комплексна силова вправа); медична підготовка; огляд строю та пісні; пошук та розмінування протитанкової міни.

В загальнокомандному заліку, після трьох днів змагань, перемогу здобув Клуб військової справи «Споттер» м. Бориспіль. Друге почесне місце виборов клуб юних десантників «Гвардія» смт Чутове Полтавської області. Третє місце – у господарів змагань – клубу «Боривітер» Бориспільського району.

Всі команди учасники змагань отримали пам’ятні дипломи і плакати. Переможці та призери в особистій та командній першості у видах випробувань були відзначені за кращі результати, а команди-призери у загальнокомандному заліку нагороджені кубками та медалями.

Управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

« повернутися до списку новин