Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

За позовом Прокуратури Київщини державі повернуто землі лісового фонду вартістю понад 300 мільйонів гривень

Переглядів: 408

Рішенням господарського суду Київської області задоволено позовні вимоги Бориспільської місцевої прокуратури та повернуто у державну власність земельні ділянки лісового фонду площею 36,6 гектарів.

У 2009 році, на підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки за договорами купівлі-продажу, юридичними особами та громадянами набуто у власність для ведення особистого селянського господарства землі Держлісфонду в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району. З'ясовано, що бланки державних актів на право власності до Бориспільського районного відділу земельних ресурсів, для використання в межах району, не надавались, а також містять підроблені підписи та печатки посадових осіб цього ж відділу. Крім цього, рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих лісових земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для ведення особистого селянського господарства не приймались, погодження на вилучення ДП «Бориспільське лісове господарство», як землекористувач не надавало.

Господарський суд Київської області підтримав позицію прокуратури та повернув постійному лісокористувачу ДП «Бориспільський лісгосп» лісову ділянку площею 36,6 гектарів, вартість якої понад 300 мільйонів гривень.

Прес-служба прокуратури Київської області

« повернутися до списку новин