A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бориспільська районна рада
Київська область

Склад постійних комісій Бориспільської районної ради VIII скликання

З питань розвитку місцевого самоврядування, громад, регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції

ГоловаКудрявський Олександр Миколайович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу». 

ЗаступникМадзігон Марія Сергіївна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність». 

СекретарКонон Андрій Андрійович, депутат Бориспільської районної радиКиївська обласна організація політичної партії ВО «Свобода».

Члени комісії:

  1. Годунок Микола Миколайович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».

       

З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

ГоловаЩур Олександр Павлович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу». 

ЗаступникШулла Іван Томашович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-За життя».

СекретарСкіченко Альона Анатоліївна, депутат Бориспільської районної радиКиївська обласна організація політичної партії ВО «Радикальна партія Олега Ляшка».

Члени комісії:

  1. Ільчишина Анна Михайлівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу».

  2. Фесенко Василь Григорович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Наш край».

  3. Чернойван Тетяна Анатоліївнадепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-За життя».

З питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту та туризму

Голова Семенова Юлія Василівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

Секретар Сьомак Світлана Павлівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Наш край».

Члени комісії:

  1. Баженова Тетяна Володимирівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Свобода».

  2. Спашиба Надія Миколаївна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина».

  3. Томін Владислав Миколайовичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

З питань земельних відносин, комунальної власності, архітектури, будівництва, інфраструктури та розвитку АПК і відповідних профільних комунальних підприємств

ГоловаМарисенко Вадим Миколайович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє». 

Секретар Бебешко Анатолій Сергійович, депутат Бориспільської районної радиКиївська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина».

Члени комісії:

  1. Атаманчук Андрій Богданович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка». 

  2. Гапон Володимир Миколайович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє». 

  3. Пасічний Анатолій Костянтиновичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-За життя».

  4. Пилипчук Віталій Володимирович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє». 

  5. Розовик Юрій Миколайович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

  6. Федосова Антоніна Володимирівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу».

  7. Яцик Лідія Василівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії  «За майбутнє». 

З питань екології, природних ресурсів, водних ресурсів, благоустрою, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

ГоловаКацан Роман Вікторович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина».

Секретар Сердюк Оксана Вікторівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Батьківщина». 

Члени комісії:

  1. Дякович Роман Іванович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Наш край».

  2. Кулєшов Сергій Іванович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Свобода».

  3. Манько Володимир Юрійовичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

  4. Скрипка Ольга Миколаївна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу». 
  5. Штепа Сергій Олександрович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

  6. Сонюк Володимир Федоровичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».

 З питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного, культурного розвитку, інноваційно-інвестиційної політики

ГоловаКлименко Ірина Іванівна, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-За життя».

Секретар Бобровнік Юрій Вікторович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу».

Члени комісії:

  1. Братусь Олександр Олександрович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа-За життя».

  2. Будюк Юрій Григорович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу».

  3. Гордієнко Віталій Миколайовичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії ВО «Свобода».

  4. Коваленко Юрій Олександрович, депутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу». 

  5. Косовець Василь Іванович, депутат  Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Європейська солідарність».
  6. Сіренко Олександр Олександровичдепутат Бориспільської районної ради, Київська обласна організація політичної партії «Наш край».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Найкраща громада в Бориспільському районі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь