Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Оголошення

Дата розміщення: 18.07.2018

Про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна 

Орендодавець: Бориспільська районна рада.

Характеристика та місцезнаходження об’єктів оренди:                                                                    

 • підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 88,0 кв.м;
 • підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 37,9 кв.м.;
 • приміщення 4-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 11,2 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення 4-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 11,8 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення 3-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 17,3 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення одноповерхової будівлі, площею 175,4 кв.м, вул. Лугова, 5.

 

Конкурс відбудеться 02.08.2018 р. о 10.00 годині в приміщенні Бориспільської районної ради. Заяви та реєстраційні документи від претендентів для участі у конкурсі приймаються до 31.07.2018 р. в приймальні Бориспільської районної ради за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях,74 та в приміщенні Комунального підприємства Бориспільської районної ради «ЗУБР».

 

 

Дата розміщення: 24.03.2017

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

21 березня  2017 року Бориспільською районною радою Київської області прийнято рішення «Про здійснення державно-приватного партнерства та проведення інвестиційного конкурсу з визначення приватного партнерства».

Мета: визначення суб’єкта господарювання, який забезпечить створення найкращих умов для будівництва (реконструкції) об'єкту комунальної власності, розташованого на території Бориспільської центральної районної лікарні в м. Бориспіль та для отримання соціально-економічного ефекту від спільної діяльності партнерів з надання послуг у сфері охорони здоровʼя.

Об'єкт конкурсу: комунальна власність – надання послуг у сфері охорони здоров’я населення Бориспільського району та міста Бориспіль.

Вид договору, що укладається: договір про спільну діяльність, концесія.

Строк здійснення ДПП: 49 (сорок дев’ять) років.

Ініціатор конкурсу (приватний партнер) Товариство з обмеженою відповідальністю «СканДіагностика» (вул. Глибоцька, буд. 32 а, м. Бориспіль, Київської області, 03800).

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: вул. Київський шлях, 74, м. Бориспіль, Київська область 08300 (Бориспільська районна рада).

Години прийому: понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:45 . Телефон: (04595) 6 10 07.

Проведення конкурсу починається з дати опублікування даного оголошення. Строк подання заявок на участь у конкурсі складає 32 календарних днів.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 15 год. 00 хв. 24 квітня 2017 року.

Розпечатування конвертів із поданими пропозиціями буде проводитися о 11 год. 00 хв. 26 квітня 2017 року, за адресою: м.Бориспіль, вул.. Київський шлях, 74, третій поверх, Великий актовий зал.

Повідомлення про отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсу направляється учасником конкурсу до конкурсної комісії за адресою: вул. Київський шлях, 74, м. Бориспіль.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

1. Відповідність претендента ознакам приватного партнера згідно з Законом України «Про державно-приватне партнерство».

 1.  Відсутність процедури банкрутства, відсутність процедури ліквідації претендента (витяг з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також копія виписки з Єдиного державного реєстру).
 2. Спеціалізація учасника повинна відповідати меті діяльності у рамках проекту(довідка із зазначенням класифікації видів діяльності підприємства).
 3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання робіт щодо будівництва (реконструкції) або інформація про проведення зустрічей, переговорів, підписанні з суб’єктом господарювання договори або інші документи, що стосуються проекту.
 4. Внесення приватним партнером інвестицій в об’єкт партнерства із  джерел не заборонених законодавством.


Дата розміщення: 12 червня 2017 року

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії

З 12 червня 2017 року по 12 липня 2017 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії виконавчого апарату Бориспільської районної ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, вища юридична освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років, досконале володіння державною мовою, знання персонального комп’ютера.        

Заявки про участь у конкурсі приймаються протягом одного місяця від дня подачі оголошення.                                                                                             

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Бориспіль, вул.Київський шлях,74, телефон 6-10-07, 6-72-39.

 

 

 Дата розміщення: 17 липня 2017 року

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади І категорії 

     

Бориспільська районна рада згідно ст.10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження голови районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії виконавчого апарату Бориспільської районної ради.

      Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, вища юридична освіта, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

     Заявки про участь у конкурсі приймаються протягом одного місяця від дня подачі оголошення.

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Бориспіль, вул.Київський шлях,74, телефон 6-10-07, 6-72-39.

 

 

Дата розміщення: 11 січня 2018 року

Про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна

 

Бориспільська районна рада Київської області оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна власності сіл Бориспільського району Київської області:

 

 •   приміщення 2-го поверху двоповерхової будівлі банно-прального комбінату «Лотос», площею 10,6 кв.м., за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-А;
 •  приміщення одноповерхової будівлі, площею 228,6 кв.м,  за адресою: м. Бориспіль, вул. Лугова, 5.

 

Конкурс відбудеться 25.01.2018 р. о 10-й годині в приміщенні Бориспільської районної ради. Заяви та реєстраційні документи для участі у конкурсі подаються  до 24.01.2018 року (включно) за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях,74,  або до  КП Бориспільської районної ради «ЗУБР» : м. Бориспіль, вул. Київський шлях,79-А.