Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Оголошення

Дата розміщення: 01.02.2019

Бориспільський міськрайонний відділ філії державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області

 

Дата розміщення: 29. 12. 2018

До уваги політичних рекламодавців!

Відповідно до Закону «Про вибори Президента України» КП «Бориспільське районне радіомовлення Бориспільської районної ради» оприлюднює розцінки вартості одиниці ефірного часу та поширення матеріалів передвиборчої агітації під час виборів Президента України у 2019 році:

Дні виходу

Час виходу

Вартість 1 хв ефірного часу (грн)

понеділок, середа, п’ятниця

 

6.30 - 6.45   

 

360

 

КП «Бориспільське районне радіомовлення Бориспільської районної ради» не є платником ПДВ

 

 

Дата розміщення: 18.07.2018

Про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна 

Орендодавець: Бориспільська районна рада.

Характеристика та місцезнаходження об’єктів оренди:                                                                    

 • підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 88,0 кв.м;
 • підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 37,9 кв.м.;
 • приміщення 4-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 11,2 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення 4-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 11,8 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення 3-го поверху 4- поверхової будівлі Будинку побуту, площею 17,3 кв.м., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-В;
 • приміщення одноповерхової будівлі, площею 175,4 кв.м, вул. Лугова, 5.

 

Конкурс відбудеться 02.08.2018 р. о 10.00 годині в приміщенні Бориспільської районної ради. Заяви та реєстраційні документи від претендентів для участі у конкурсі приймаються до 31.07.2018 р. в приймальні Бориспільської районної ради за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях,74 та в приміщенні Комунального підприємства Бориспільської районної ради «ЗУБР».

 

 

Дата розміщення: 24.03.2017

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

21 березня  2017 року Бориспільською районною радою Київської області прийнято рішення «Про здійснення державно-приватного партнерства та проведення інвестиційного конкурсу з визначення приватного партнерства».

Мета: визначення суб’єкта господарювання, який забезпечить створення найкращих умов для будівництва (реконструкції) об'єкту комунальної власності, розташованого на території Бориспільської центральної районної лікарні в м. Бориспіль та для отримання соціально-економічного ефекту від спільної діяльності партнерів з надання послуг у сфері охорони здоровʼя.

Об'єкт конкурсу: комунальна власність – надання послуг у сфері охорони здоров’я населення Бориспільського району та міста Бориспіль.

Вид договору, що укладається: договір про спільну діяльність, концесія.

Строк здійснення ДПП: 49 (сорок дев’ять) років.

Ініціатор конкурсу (приватний партнер) Товариство з обмеженою відповідальністю «СканДіагностика» (вул. Глибоцька, буд. 32 а, м. Бориспіль, Київської області, 03800).

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: вул. Київський шлях, 74, м. Бориспіль, Київська область 08300 (Бориспільська районна рада).

Години прийому: понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:45 . Телефон: (04595) 6 10 07.

Проведення конкурсу починається з дати опублікування даного оголошення. Строк подання заявок на участь у конкурсі складає 32 календарних днів.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 15 год. 00 хв. 24 квітня 2017 року.

Розпечатування конвертів із поданими пропозиціями буде проводитися о 11 год. 00 хв. 26 квітня 2017 року, за адресою: м.Бориспіль, вул.. Київський шлях, 74, третій поверх, Великий актовий зал.

Повідомлення про отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсу направляється учасником конкурсу до конкурсної комісії за адресою: вул. Київський шлях, 74, м. Бориспіль.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

1. Відповідність претендента ознакам приватного партнера згідно з Законом України «Про державно-приватне партнерство».

 1.  Відсутність процедури банкрутства, відсутність процедури ліквідації претендента (витяг з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також копія виписки з Єдиного державного реєстру).
 2. Спеціалізація учасника повинна відповідати меті діяльності у рамках проекту(довідка із зазначенням класифікації видів діяльності підприємства).
 3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання робіт щодо будівництва (реконструкції) або інформація про проведення зустрічей, переговорів, підписанні з суб’єктом господарювання договори або інші документи, що стосуються проекту.
 4. Внесення приватним партнером інвестицій в об’єкт партнерства із  джерел не заборонених законодавством.


Дата розміщення: 12 червня 2017 року

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії

З 12 червня 2017 року по 12 липня 2017 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії виконавчого апарату Бориспільської районної ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, вища юридична освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років, досконале володіння державною мовою, знання персонального комп’ютера.        

Заявки про участь у конкурсі приймаються протягом одного місяця від дня подачі оголошення.                                                                                             

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Бориспіль, вул.Київський шлях,74, телефон 6-10-07, 6-72-39.

 

 

 Дата розміщення: 17 липня 2017 року

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади І категорії 

     

Бориспільська районна рада згідно ст.10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження голови районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії виконавчого апарату Бориспільської районної ради.

      Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, вища юридична освіта, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

     Заявки про участь у конкурсі приймаються протягом одного місяця від дня подачі оголошення.

За додатковою інформацією звертатись за адресою:

м. Бориспіль, вул.Київський шлях,74, телефон 6-10-07, 6-72-39.

 

 

Дата розміщення: 11 січня 2018 року

Про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна

 

Бориспільська районна рада Київської області оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна власності сіл Бориспільського району Київської області:

 

 •   приміщення 2-го поверху двоповерхової будівлі банно-прального комбінату «Лотос», площею 10,6 кв.м., за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-А;
 •  приміщення одноповерхової будівлі, площею 228,6 кв.м,  за адресою: м. Бориспіль, вул. Лугова, 5.

 

Конкурс відбудеться 25.01.2018 р. о 10-й годині в приміщенні Бориспільської районної ради. Заяви та реєстраційні документи для участі у конкурсі подаються  до 24.01.2018 року (включно) за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях,74,  або до  КП Бориспільської районної ради «ЗУБР» : м. Бориспіль, вул. Київський шлях,79-А.