Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Найбільший в Україні державний прапор - на Бориспільщині

Дата створення: 12:29 22.08.2016

Найбільший в Україні державний прапор з декоративного каменю прикрасить узбіччя 33 кілометру траси Київ-Харків вбік міжнародного аеропорту «Бориспіль». Ініціатива створення архітектурної пам’ятки належить Бориспільській РДА. А приурочать відкриття до 25-ої річниці Незалежності України. Довжина прапору: 50 метрів, ширина: 15 метрів. Роботи виконуються якісно, адже в райдержадміністрації сподіваються на довговічність цієї архітектурної пам’ятки. Спеціалісти з ландшафтного дизайну планують завершити роботи 21 серпня. Ініціатори створення пам’ятки запрошують всіх бажаючих долучитися до презентації найбільшого в Україні державного прапора, викладеного з декоративного каменю. Захід заплановано на 23 серпня, старт о 10:00.  

217 воїнів отримали земельні ділянки

Дата створення: 10:39 20.08.2016

217 воїнів АТО отримали земельні ділянки на території Сеньківської, Кіровської, Іванківської, Старівської та Рогозівської сільських рад.

НАГОРОДА СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ ЗА ВОЛОНТЕРСТВО

Дата створення: 10:34 20.08.2016

Перший заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко вручив нагороди Іванківському сільському голові Анатолію Туру — Подяку за вагомий особистий внесок в організацію матеріально-технічної допомоги особовому складу полку патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець» ГУНП Київської області за підписом командира полку Ю. Шершньова та Грамоту за волонтерську допомогу воїнам навчального центру Національної Гвардії України с. Старе за підписом голови РДА Д. Вороніна. Зала привітала колегу гучними оплесками. У відповідь А. Тур висловив вдячність за підтримку волонтерського руху на Бориспільщині.

«КАРТОПЛЯ ПОЧЕКАЄ!»

Дата створення: 10:31 20.08.2016

Так вирішили для себе учасники колективу «Черешенька» з Великої Стариці і, не чекаючи допомоги від районної влади та спонсорів, полишивши на декілька днів усі домашні клопоти, на власні кошти вирушили на дев’ятий Фестиваль народної творчості «Кручанські забави», який проводиться щорічно на території приватної садиби неперевершеного гармоніста-віртуоза з Великої Кручі, що на Полтавщині, Миколи Василенка. Колектив організовано три роки тому, його наставниками є Зоя Тимченко і Володимир Сидоренко, але всіх учасників «Черешеньки» поєднує велика любов і відданість музиці.

До уваги керівників неприбуткових установ, підприємств та організацій м. Бориспіль та Бориспільського району!

Дата створення: 22:17 17.08.2016

Бориспільське відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що неприбутковi пiдприємства, установи та органiзацiї, внeceнi до Реєстру неприбуткових установ та органiзацiй на день набрання чинностi Законом України "Про внесення змiн до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових органiзацiй", що не вiдповiдають вимогам пункту 133.4 cтaттi 133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов'язанi до 1 сiчня 2017 року привести cвої установчi документи у відповідність iз нормами ПКУ та у цей самий строк подати копiї таких документiв до контролюючого органу, а саме до Бориспільського відділення Броварської ОДПІ ( м. Бориспіль, вул. Котляревського, 2).

Бориспільська ЦРЛ інформує

Дата створення: 13:41 15.08.2016

 З 8 по 15 серпня в Бориспільській ЦРЛ було проліковано 208 чоловік, з них 76 – сільські жителі. Проведено 15 операцій.

Відбудеться апаратна нарада

Дата створення: 15:06 14.08.2016

У понеділок, 15 серпня, о 8:00 у великій залі районної ради відбудеться апаратна нарада. У порядку денному наступні питання: 

В облраді обговорили напрямки співробітництва з USAID

Дата створення: 18:05 13.08.2016

Установча зустріч у рамках реалізації Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) відбулась за участі голови Київської обласної ради Ганни Старикової, першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Льва Парцаладзе та представників Програми USAID ЛЕВ.

ОЛЕКСАНДР ГУРІН: «КОЖНА КАЛОРІЯ БУДЕ ПІД КОНТРОЛЕМ»

Дата створення: 18:03 13.08.2016

З квітня контролює якість харчів у маркетах, штрафує бари за гучну музику і перевіряє будівельні норми управління Держпродспоживслужби в Бориспільському районі. Окрім того, новостворена служба дбає про те, аби дітей у школах і дитсадках не годували спредами, супами-харчо.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА БОРИСПІЛЬЩИНА: УТЕПЛЕННЯ ШКІЛ ТА ДИТСАДКІВ

Дата створення: 17:58 13.08.2016

У 2016 році повністю завершать заміну вікон на енергозберігаючі у школах та дитячих садках району. В 2017-му утеплятимуть фасади.