Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

АРТ-ПРОЕКТ — ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата створення: 23:33 15.07.2016

На узбіччі траси Київ – Бориспіль в бік міжнародного аеропорту створять архітектурну пам’ятку — патріотичний напис на ландшафті з декоративного каменю. Як розповів заступник голови Бориспільської РДА Роман Шуменко, ідею планують реалізувати до 25-ої річниці незалежності України. Наразі тривають перемовини з проектантами. Загальна площа арт-проекту становитиме близько 1 тис. кв. м.

АСФАЛЬТУЮТЬ ІВАНКІВСЬКІ ДОРОГИ

Дата створення: 23:29 15.07.2016

У с. Іванків заасфальтовано 2,5 км доріг по вулицях Народна (колишня Пролетарська) та Любарецька. Окрім того, підготовлено до асфальтування близько 1 км вулиць Суворова та Братуся, 1 км вулиці Джерельна (колишня Фрунзе) та 700 м вулиці Нова. Висипано щебенем вул. Комарова, Чубинського, Лісова, Прорізна, Кагацька, пров. Комарова, частину вулиці Нахімова. Планується ремонт на вулицях Бродівська та О. Вишні. «Бюджет сільської ради за 6 місяців цього року виконано на 250%, — поінформував Іванківський сільський голова Анатолій Тур. — Якщо раніше всі роботи проводилися завдяки інвесторам і спонсорам, то з 2015-го — початку процесів децентралізації та передавання деяких податків на місцевий рівень — використовуються також кошти бюджету розвитку». Він додав, що зроблено вуличне освітлення на вулицях Швеця, Центральній, Незалежності (колишня Леніна), відремонтовано дах гуртожитку, встановлено огорожу на кладовищі.

БЮДЖЕТ ЗА ПІВРОКУ: 187,9%

Дата створення: 23:27 15.07.2016

До зведеного бюджету Бориспільського району, що включає  20 сільських бюджетів та районний, за 6 місяців поточного року надійшло доходів у сумі 169 млн 110,5 тис. грн при плані 89 млн 984 тис. 100 грн. Про це повідомила на понеділковій апаратній нараді в.о. начальника управління фінансів Наталія Ячміньова. Виконання бюджету, за її даними, становить 187,9%, перевиконання – 79 млн 126 тис. 400 грн.  Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, приріст доходів становить 50,5%, або більше, ніж на 56 млн грн. Основними бюджетоутворюючими підприємствами району залишаються РСП «Київцентраеро», Украерорух, ДП «Ейвон косметікс юкрейн», СТОВ «Старинська птахофабрика», ТОВ «Амако Україна».

Держархбудінспекція інформує про кількість виданих ліцензії

Дата створення: 22:12 12.07.2016

За підсумками ліцензійної роботи відзначено, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція видала понад 2 тисячі ліцензії на ведення господарської діяльності у сфері будівництва. Зокрема, у Київській області видано 210 ліцензій.

Бориспільська ЦРЛ інформує

Дата створення: 22:09 12.07.2016

З 4 по 11 липня в Бориспільській ЦРЛ було проліковано 238 чоловіки, з них 104 – сільські жителі. 

Як оздоровлюються діти Бориспільщини

Дата створення: 22:06 12.07.2016

У Бориспільському районі оздоровлена 501 дитина. Про це повідомила в понеділок, 11 липня, на апаратній нараді начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталія Ралко.

ЖНИВА НА КИЇВЩИНІ ПОЧАЛИСЯ З ТОВ «АГРО-ХОЛДИНГ МС»

Дата створення: 20:09 08.07.2016

Цього тижня на Бориспільщині стартували жнива: 5 липня на поля ТОВ «Агро-холдинг МС» вийшло вісім комбайнів для збирання озимої пшениці. Станом на ранок 6 липня зібрано близько 430 га, а це – 1720,8 тонн зерна. Загалом у Бориспільському районі холдингом засіяно пшеницею 1600 га: 398 га у с. Ревне, 266 га у с. Гора, 352 у с. Сеньківка. Також є масив площею 760 га на території Щасливської сільради. До речі, «Агро-холдинг МС» розпочало косовицю першим на Київщині. «Перші спроби збирання врожаю зроблено ще 2 липня у Макарівському районі, але через підвищену вологість роботи довелося призупинити, – розповідає керуючий «Агро-холдингу МС» Олександр Ремень. – Проте погодні умови на Бориспільщині сприяють збиранню цієї зернової культури». За словами О. Ременя, працює сільгосптехніка у три ланки. Загалом на полях задіяно понад 30 осіб та 10 допоміжних автомобілів.

СВЯТО КУПАЛА ПОВЕРНУЛОСЯ

Дата створення: 20:04 08.07.2016

У зв’язку з політичною ситуацією на сході України свято Івана Купала в населених пунктах Кучаківської сільської ради минулі два роки не проводилося. Але для країни, яка потребує відродження національної ідеї, повернення до прадавніх традицій не лише можливе, а й необхідне. Тому 6 липня цього року у місцевих сільських клубах відбулося святкування, визнане ще нашими давніми предками. У с. Лебедин напередодні біля будинку культури було встановлено новий дитячий майданчик: цьому посприяв народний депутат України Сергій Міщенко. Тому Івана Купала загалом проходило тут не стільки для дорослих, як для малечі. Запрошено аніматорів, які розважали дітей цікавими конкурсами і вручали призи-іграшки.     Уже надвечір місцевих жителів потішила концертна програма Володимира Бовсуновського – співака, пародиста, музиканта, екс-соліста театру пародій Володимира Винокура. Грошовими преміями від сільського голови відзначено керівників та членів народного аматорського хору «Лебедин». А біля озера на стовпі традиційно розміщено конверти з призами для тих, хто підніметься на вершину. Матеріальну допомогу для проведення свята надав місцевий підприємець. Клуби сіл Кучаків та Артемівка провели спільне свято, на яке запросили гурт «Черешенька» з с. Велика Стариця. Як наголосив Кучаківський сільський голова Микола Дженжебір, приїзди колективів із населених пунктів сусідніх сільських рад району збагачують культурним досвідом та сприяють єднанню громад. У с. Сулимівка святом «заправляв» місцевий жіночий хор. А жителів с. Мала Стариця вже вкотре тішила своїми піснями та веселими жартами найактивніша у селі родина Цятківських. Хоча б на вечір населення Кучаківської сільради змогло відволіктися від селянської праці, скуштувати смачний куліш та пострибати через купальське вогнище, що символізує духовне очищення.

РАЗОМ ВИГАНЯЛИ «ЗЛІ СИЛИ» ЗІ СПІЛЬНОГО ДОМУ

Дата створення: 19:53 08.07.2016

Залишивши всі домашні клопоти – городи і господарство — старинці зійшлися на майдан біля сільського будинку культури, аби разом відзначити одне з найвеселіших народних  містичних свят Івана Купала. У кожного свій транспорт – автомобілі, вантажівки, мотоцикли, та найпопулярніший – дитячий візочок. Це чи не найбільше прикрашало не лише свято, а й все село. Приємно, що Старе молодіє…  Тож молодь, люди старшого віку, усі, кому небайдужі прадідівські традиції, стали в одне коло, цим ще більше зміцнивши своє коріння. Ініціатором такого дійства стала Надія Журибіда (на фото в центрі), хранителька культури на селі. Вона є учасницею і самодіяльного ансамблю «Осіннє золото», його солісткою. Жінка залюблена у свою роботу і без жодних перебільшень зізналася у цьому своїм односельцям: «У мене теж і велике господарство, і сапання, і худоба, але щовечора я поспішаю сюди. У нас стільки талановитих людей, хочеться їх підтримати, в чомусь допомогти. І ось сьогодні з допомогою сільського голови Валерія Макаренка ми всі разом зарядимося позитивними емоція, старовинними обрядами зустрінемо свято». Валерій Миколайович привітав свою громаду зі святом юності й кохання, побажавши кожному залишатися такими ж небайдужими до долі села. На уявній сцені біля дуба і обрядового вогнища самобутні артисти тішили своїм талантом. А їх виявилося ой як багато!