Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

На Київщині викрито міжрегіональний «конвертаційний центр» з обігом понад 240 млн. гривень

Дата створення: 17:30 28.08.2016

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з Генеральною прокуратурою України, в ході досудового розслідування  кримінального провадження викрито «конвертаційний центр» створений групою осіб, що надавав послуги підприємствам реального сектору економіки приватної та державної форм власності м. Києва, Київської, Луганської та Донецької областей України.

Щодо включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Дата створення: 17:27 28.08.2016

Бориспільське відділення Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до підпункту 133.4.5 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру(далі - Порядок № 440), який набрав чинності з 16 липня 2016 року.

КОШТИ ОСВОЮЮТЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

Дата створення: 17:20 28.08.2016

Цьогоріч з районного бюджету було виділено значну суму – понад 9,5 млн грн, аби привести до належного стану освітні заклади району. Голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко та начальник районного відділу освіти Микола Каськів об’їхали кілька шкіл і дитсадків району, щоб подивитися, як освоюються гроші, призначені для освітньої галузі району.

Дорогі мої земляки!

Дата створення: 12:48 22.08.2016

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та  25-ю річницею проголошення незалежності України - знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення.

Шановна громадо Бориспільщини!

Дата створення: 12:46 22.08.2016

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею Дня Незалежності України! До цього Дня українці йшли протягом сотень років. За Незалежність поклали голови мільйони кращих синів і дочок України. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну. Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.  Зичу Вам міцного здоров’я, достатку, миру і спокою, енергії, наполегливості та плідної праці у розбудові нашої України.

Найбільший в Україні державний прапор - на Бориспільщині

Дата створення: 12:29 22.08.2016

Найбільший в Україні державний прапор з декоративного каменю прикрасить узбіччя 33 кілометру траси Київ-Харків вбік міжнародного аеропорту «Бориспіль». Ініціатива створення архітектурної пам’ятки належить Бориспільській РДА. А приурочать відкриття до 25-ої річниці Незалежності України. Довжина прапору: 50 метрів, ширина: 15 метрів. Роботи виконуються якісно, адже в райдержадміністрації сподіваються на довговічність цієї архітектурної пам’ятки. Спеціалісти з ландшафтного дизайну планують завершити роботи 21 серпня. Ініціатори створення пам’ятки запрошують всіх бажаючих долучитися до презентації найбільшого в Україні державного прапора, викладеного з декоративного каменю. Захід заплановано на 23 серпня, старт о 10:00.  

217 воїнів отримали земельні ділянки

Дата створення: 10:39 20.08.2016

217 воїнів АТО отримали земельні ділянки на території Сеньківської, Кіровської, Іванківської, Старівської та Рогозівської сільських рад.

НАГОРОДА СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ ЗА ВОЛОНТЕРСТВО

Дата створення: 10:34 20.08.2016

Перший заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко вручив нагороди Іванківському сільському голові Анатолію Туру — Подяку за вагомий особистий внесок в організацію матеріально-технічної допомоги особовому складу полку патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець» ГУНП Київської області за підписом командира полку Ю. Шершньова та Грамоту за волонтерську допомогу воїнам навчального центру Національної Гвардії України с. Старе за підписом голови РДА Д. Вороніна. Зала привітала колегу гучними оплесками. У відповідь А. Тур висловив вдячність за підтримку волонтерського руху на Бориспільщині.

«КАРТОПЛЯ ПОЧЕКАЄ!»

Дата створення: 10:31 20.08.2016

Так вирішили для себе учасники колективу «Черешенька» з Великої Стариці і, не чекаючи допомоги від районної влади та спонсорів, полишивши на декілька днів усі домашні клопоти, на власні кошти вирушили на дев’ятий Фестиваль народної творчості «Кручанські забави», який проводиться щорічно на території приватної садиби неперевершеного гармоніста-віртуоза з Великої Кручі, що на Полтавщині, Миколи Василенка. Колектив організовано три роки тому, його наставниками є Зоя Тимченко і Володимир Сидоренко, але всіх учасників «Черешеньки» поєднує велика любов і відданість музиці.

До уваги керівників неприбуткових установ, підприємств та організацій м. Бориспіль та Бориспільського району!

Дата створення: 22:17 17.08.2016

Бориспільське відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що неприбутковi пiдприємства, установи та органiзацiї, внeceнi до Реєстру неприбуткових установ та органiзацiй на день набрання чинностi Законом України "Про внесення змiн до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових органiзацiй", що не вiдповiдають вимогам пункту 133.4 cтaттi 133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов'язанi до 1 сiчня 2017 року привести cвої установчi документи у відповідність iз нормами ПКУ та у цей самий строк подати копiї таких документiв до контролюючого органу, а саме до Бориспільського відділення Броварської ОДПІ ( м. Бориспіль, вул. Котляревського, 2).