Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Майданчик силових тринажерів у Воронькові

Дата створення: 12:50 03.11.2016

Одного осіннього ранку вороньківська дітлашня помітила, що в сільському парку з'явилися нові поки що не зрозумілі для них предмети. Яскраві, в національних жовто-блакитних тонах притягували і манили їх до себе. Яке ж було здивування у дітей, що в їхньому селі з'явились сучасні, професійні, красиві силові тренажери. Тепер не потрібно їхати в велике місто, щоб дитина змогла все це спробувати і полюбити місце свого проживання.

Волейболістки Бориспільщини — перші в області

Дата створення: 13:03 02.11.2016

Волейболістки Бориспільського району здобули перемогу на Спартакіаді в смт Немішаєве Київської області. З перемогами повернулась жіноча волейбольна команда району з фінальних змагань спартакіади Київської області на «Кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в районі у 2016 році», яка відбулась 29 жовтня 2016 року. Нашим спортсменам не було рівних на спортивному майданчику смт. Немішаєве, де проходила Спартакіада. Вони здобули перемоги над своїми суперниками з Вишгородського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького та Тетіївського районів. В нагороду команди отримали кубки і дипломи. У жінок ця перемога третя поспіль.  

У Сошникові розмалювали зупинки

Дата створення: 12:58 01.11.2016

Cошниківські зупинки ожили. Від старих бетонних стін і сліду не лишилося. Тепер кожна з них, а їх налічується в селі аж шість, милують око і односельців, і гостей села.  І хоча  збудовані вони були давненько, та художниця Ірина Солодка (по-дівочому Голіяд), подарувала їм нове життя. Такий подарунок для своєї громади  ініціював  Сошниківський сільський голова Олександр Іщенко. Неймовірні соковиті пейзажі дарують настрій, і нагадують кожному, що найсокровенніше – це батьківщина. І люблять її не за те, що велика, а за те, що вона одна…

Гнідинському "Велесу" - браво!

Дата створення: 12:23 31.10.2016

24 жовтня 2016 року у Київському обласному академічному музико-драматичному театрі імені П.К.Саксаганського (м. Біла Церква) проходив обласний фестиваль- огляд дитячих театральних колективів «Театральні обрії». Вперше за свою двадцятирічну історію учнівський театр «Велес» Гнідинської школи потрапив на обласний етап, представляючи Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості. Ми отримали нагороду за кращий акторський ансамбль. Юні гнідинські актори презентували ситуативну комедію Анни Богачової «Пригоди однієї валізи». Керівник театру – Вікторія Василівна Архипчук, яка лише один рік працює з учнями, радіє за результати спільної роботи. Браво!  

Бориспільська ЦРЛ інформує: новини за тиждень

Дата створення: 12:13 31.10.2016

З 24 по 31 жовтня в Бориспільській ЦРЛ було проліковано 245 чоловіки, з них 90 – сільські жителі. Проведено 28 операцій. Звернулося за допомогою до травмпункту 97 осіб. За тиждень у пологовому відділенні народилося 3 дітей: 2 дівчинки та 1 хлопчик. Станом на 31.10.2016 року в лікарні перебуває 358 хворих, серед них 141 – сільські жителі.  

Семінар-практикум вчителів фізики району

Дата створення: 13:37 29.10.2016

На базі Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими відбувся семінар-практикум вчителів фізики району.

відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

Дата створення: 13:35 29.10.2016

Відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при райдержадміністрації.

ПРЕЗИДЕНТ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ГОЛОВУ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Дата створення: 13:31 29.10.2016

28 жовтня, Президент України Петро Порошенко представив новопризначеного голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана громадсько-політичному та управлінському активу Київщини.

Юрій Йовбак: «Ми повинні виробити в дитині органічну потребу щоденно займатись спортом»

Дата створення: 09:45 27.10.2016

Молодшим школярам Щасливського НВК справді пощастило. 25 жовтня вони стали учасниками незвичайних спортивних змагань «Спорт на здоров’я», які по всій Європі проводить Європейська федерація футболу УЄФА. Близька ста хлопчаків та дівчаток мали можливість позмагатися у різноманітних спортивних естафетах, які цікаво організували для них представники Англії, Швейцарії, Німеччини та Італії. Не дивлячись на достатньо прохолодну погоду і поривчастий вітер з дітей «Йшла пара», бо жодної хвилини з 45 діти не стояли, як часто трапляється у нас на уроці фізкультури.