Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

У Старому біля Монумента Матері народився сквер українсько-польської дружби

Дата створення: 16:47 23.04.2018

Земля увібралася по-весільному. Час цвітіння, час розквіту. Надворі кипить робота – в саду, в полі, в дворі, на городі. Люди наводять лад. І якщо кожен доклав би до цього процесу хоча б частинку своєї праці, то земля ще більше розквітла й обов’язково  віддячила за людські труди. Та не все так добре з благоустроєм у нашому районі. Але в кожному населеному пункті стараються, віднеслися до цього питання серйозно,  свідомо,  бо ж руйнуючи навколишнє середовище ми, в першу чергу, губимо і самих себе.

Боржників зі сплати аліментів залучатимуть до суспільно корисних робіт

Дата створення: 21:10 19.04.2018

За ініціативою Бориспільського міськрайонного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції у залі засідань  Бориспільської районної ради  відбулась нарада за участю заступника голови Бориспільської райдержадміністрації Білецького Сергія Володимировича, начальника Бориспільської виконавчої служби Сергієнка Олексія Миколайовича, представників сільських рад.

Безробітні Бориспільщини долучилися до акції «Живи та працюй в Україні»

Дата створення: 12:41 19.04.2018

У  рамках акції «Живи та працюй в Україні» в приміщенні Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено одразу два міні-ярмарки вакансій.

Сімсот шістдесят троє дітей-сиріт будуть забезпечені житлом до кінця року

Дата створення: 12:29 19.04.2018

Уряд прийняв постанову „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877”, розроблену відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України та з метою зменшення ризиків потрапляння дітей в інтернатні заклади, влаштування їх до дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків, забезпечення можливостей для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (зокрема, віком від 12 років, які майже не мають шансів бути влаштованими в сім’ю), виховуватися в умовах, наближених до сімейних, а також забезпечення соціальної підтримки осіб із числа дітей-сиріт після досягнення ними повноліття.

Навчалися вчителі фізкультури

Дата створення: 12:23 19.04.2018

Весняними  усмішками і рвучким  вітерцем  зустріла  Мирненська  школа  учасників  районного  семінару – практикуму  вчителів  фізкультури  «Реалізація  концепції  національно-патріотичного  виховання засобами  вивчення  варіативних  модулів  «Хортинг» та «Професійно-прикладна  професійна  підготовка» .  Своїми  надбаннями поділилися  вчитель   фізкультури  Мирненської  ЗОШ, голова  районного  методоб’єднання  вчителів  фізкультури  Орловський  Григорій  Іванович  та  керівник  клубу  «Патріот»  Горшков  Аркадій  Георгійович, вихованці  якого  демонстрували  присутнім  прийоми  Хортингу. 

Бориспільщині - 95. Валерій МАКАРЕНКО: «Взаємоповага, уміння працювати в команді – з цього починається лад в селі й колективі»

Дата створення: 13:07 13.04.2018

Ми в Старому. На землі, де закопана пуповина тих, хто з гордістю називає себе старинцем.  Хоча з часом і приїжджих тут оселилося чималенько. Тож старинська родина  примножується. Село народило і манить людей неабиякої величини. Звідси родом український поет, прозаїк Іван Чумак. Тут окрилюють душі зіркове подружжя Хостікоєв та Сумська, українська співачка, телеведуча Ольга Полякова. На території знаходиться Міжнародний навчальний центр Національної гвардії України. Тому частими гостями у Старому бувають перші особи держави, звісно, і президент.  Та найголовніше багатство села — без перебільшення, люди. Ті, хто творить історію своєї маленької батьківщини, вболіває за її долю та  майбутнє.

ДОБРІ НОВИНИ З ЦРЛ: КАЗКОВЕ ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ТА НАДТОЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Дата створення: 10:02 13.04.2018

Відкривали дитяче відділення, а разом з ним і лабораторію при відділенні анестезіології та інтенсивної терапії голова районної держадміністрації Олександр Туренко та голова районної ради Владислав Байчас. Керівникам доручили не тільки стрічку перерізати, а й здати аналізи.

Урядова перевірка безпеки громадських закладів: 15 тис. порушень, 37 об’єктів треба закрити

Дата створення: 14:53 11.04.2018

Ініційована Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом перевірка громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки виявила понад 15 тис. порушень. ДСНС буде наполягати на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Прем’єр-міністр вимагає наведення ладу в закладах, що нехтують безпекою громадян.

У 21 ОБЛАСТІ УКРАЇНИ СТАРТУВАЛА НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА

Дата створення: 14:33 11.04.2018

З 1 квітня 2018 року в 21 області України розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.