Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

15 сесія Бориспільської районної ради: частина друга

Дата створення: 10:33 13.11.2017

У четвер, 9 листопада, продовжила роботу 15-та сесія районної ради. На друге пленарне засідання прибуло 27 народних обранців із 34. У роботі сесії взяли участь голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, заступник голови РДА Сергій Білецький, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь РДА, очільники районних підприємств, установ, організацій, сільські голови.

КАТЕРИНА ЦЕЗАРІВНА ПРО ГОЛОВУ КОЛГОСПУ, ПОСИЛКУ З НІМЕЧЧИНИ І НАЙБІЛЬШУ ГОРДІСТЬ

Дата створення: 18:46 09.11.2017

 Вона завжди була першою – у ланці, вдома, на танцях. Тринадцятилітньою нацисти вивезли її на роботи до Німеччини. Маленьку українку польського походження німці називали Кадді. Повернувшись додому, вийшла заміж за голову колгоспу, народила дітей і працювала-працювала-працювала…

ЧАСТИНКА ЇЇ ДУШІ НА ПОЛОТНІ

Дата створення: 18:42 09.11.2017

Описуючи творчість маститих митців, звикли віддавати данину їх досвіду. Однак те, що побачила у виставковій залі міської бібліотеки на презентації робіт Марини Попович з Рогозова, виходило за рамки звичайних стандартів. Незвичайні кольори і людяність її картин влучно підмітила голова творчого клубу митців Борисполя Олена Кравчун. Побачивши картини Марини Попович на виставці в міській бібліотеці «Мала планета Україна», ще одна талановита майстриня — вишивальниця ікон Світлана Гасич вирішила, що це роботи художника з солідним стажем. Адже вони глибокі, в них відчувається життєва мудрість. І була приємно вражена, коли дізналася, що їх автор зовсім молода дівчина.

ПОКЛИК МАТЕРИНСЬКОГО СЕРЦЯ

Дата створення: 18:39 09.11.2017

ЯК ТАМ, НА СХІДНОМУ ФРОНТІ? Процівський сільський голова Любов Чешко і голова житлового кооперативу «Ювілейний» міста Борисполя, ветеран праці Марія Калина — дві мужні жінки, які  побували у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України вже чимало разів. Та у мене все ж виникло запитання: чому наприкінці жовтня протягом тижня вони аж двічі виїздили на буремний схід? Чи не занадто?

БІЛА ЦЕРКВА ЗУСТРІЛА СВОЇХ ГЕРОЇВ!

Дата створення: 19:09 06.11.2017

5 листопада Біла Церква урочисто вітала воїнів 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які повернулися на відпочинок та відновлення із виконання бойового завдання на місце постійної дислокації в м. Біла Церква.

«Нехай не згасне наша віра в щедрість людської доброти»

Дата створення: 20:06 03.11.2017

Напередодні Дня соціального працівника районна зала зібрала представників усіх соціальних служб Бориспільщини – управління соціального захисту населення, Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду, міськрайонного  центру зайнятості, фонду соціального страхування, територіального центру з надання допомоги одиноким, працівників стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян, що в Ревному. Одне слово, шанували тих, хто йде на допомогу не заради слави, а за покликом серця. Саме їм, як нікому, люди вірять  і знаходять  в них співчуття та підтримку.

ЩЕ ПОНАД 3 МІЛЬЙОНИ ПЕНСІОНЕРІВ ОТРИМАЮТЬ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ У ЛИСТОПАДІ

Дата створення: 20:10 02.11.2017

У жовтні Уряд забезпечив виплату перерахованих пенсій відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

212 ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ОТРИМАЮТЬ 65 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата створення: 20:07 02.11.2017

Визначено 212 фермерських господарств з 24 областей України, які за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» та результатами конкурсного відбору отримали право на одержання поворотної фінансової підтримки у 2017 році. Всього на одержання такої підтримки претендувало 308 фермерських господарств.

ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Дата створення: 20:03 02.11.2017

29 жовтня 2017 року, у 201 об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. До складу цих 201 ОТГ  увійшли 933 місцеві ради (міських – 25, селищних – 67, сільських – 841).

ПЕРШІ ДЕРЕВА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО СКВЕРУ СЛАВИ

Дата створення: 19:56 02.11.2017

Новостворений Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України матиме Сквер слави. Минулої п’ятниці висаджено перші дерева.