Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

У БОРИСПІЛЬСЬКІЙ РАЙРАДІ ДІЄ ВИСТАВКА ФОТОМАЙСТРА ВІКТОРА СПІВАКА

Дата створення: 19:30 15.02.2018

На третьому поверсі Бориспільської районної ради відкрито виставку пам’яті фотохудожника, журналіста Віктора Співака. «Він той, хто вловлював об’єктивом фотоапарату і зберігав неповторні миті життя нашого краю впродовж майже 60 років», – йдеться в передмові оргкомітету.

Із сесії Бориспільської районної ради Хто перший зсуне з місця лікарняний камінь спотикання, або Й «різне» дуже важливе

Дата створення: 19:26 15.02.2018

Вісімнадцята сесія районної ради — перша у 2018 році, зібрала у сесійній залі 26 народних обранців із 34-ох. У роботі сесії взяли участь голова райради Владислав Байчас,  його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Олександр Туренко, його перший заступник Руслан Садовський та заступник Сергій Білецький, керівники структурних підрозділів РДА, організацій, установ та підприємств, сільські голови.

ВІДБУЛИСЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ЗМАГАННЯ «КУБОК БОРИВІТРУ»

Дата створення: 19:22 15.02.2018

9-11 лютого в м. Бориспіль вдруге відбулись військово-патріотичні змагання «Кубок ВПК «Боривітер». Головними організаторами проведення змагань став військово-патріотичний клуб «Боривітер» під керівництвом Євгенія Ломако за підтримки управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації. Участь в заході взяли 14 військово-патріотичних клубів з різних областей України.

На сцені - народна академічна хорова капела імені Павла Чубинського

Дата створення: 19:20 15.02.2018

Зала засідань районної ради перетворилася на концертну естраду. На сцені дарувала духовну насолоду народна академічна хорова капела імені Павла Чубинського.Капеляни присвятили виступ своєму засновнику,  художньому керівникові і диригенту Олександру Зюзькіну та 29-й річниці створення капели. Саме 9 лютого Олександру Дмитровичу виповнилося б 75.

ЗІ ЗВІТУ ГОЛОВИ РДА: У ВЛАДИ Є МОЖЛИВОСТІ І БАЖАННЯ ЗРОБИТИ КОМФОРТНІШИМ ЖИТТЯ ЖИТЕЛІВ БОРИСПІЛЬЩИНИ

Дата створення: 19:17 13.02.2018

9 лютого голова бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко звітував про роботу РДА за минулий рік. Цей звіт оприлюднено з метою забезпечення ефективності та прозорості діяльності влади. Про роботу ж на посаді голови райдержадміністрації очільник району звітуватиме у липні, коли виповниться рік відтоді, як він приступив до виконання своїх обов’язків на цій посаді. Ось головні тези цього звіту.

Уряд наполягає на відповідальності команди МОЗ та регіональної влади в питаннях виконання державних медичних програм, – Володимир Гройсман

Дата створення: 19:06 13.02.2018

Кабінет Міністрів України наполягає на поглибленні відповідальності Міністерства охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування за виконання державних медичних програм. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань закупівлі ліків, забезпечення вакцинами та щодо подальшої реформи системи охорони здоров’я.

Бачити невидиме: для ЦРЛ придбали сучасне обладнання

Дата створення: 10:42 09.02.2018

У травматології та нейрохірургії цей прилад – як ще одна пара очей із суперздатністю бачити невидиме. Це диво техніки має назву електронно-оптичний перетворювач, або ЕОП. Він дає змогу не тільки відмовитись від необхідності чекати рентгенівські знімки, а й переконатися, що кожен рух – точний.Бориспільська ЦРЛ отримала ЕОП нещодавно. Профінансувала покупку – районна влада. За кілька тижнів у лікарні вже встигли випробувати новинку: нейрохірурги та травматологи провели низку операцій.

Запрошуємо на концерт хорової музики

Дата створення: 11:30 07.02.2018

Відбудеться чергова сесія районної ради

Дата створення: 11:26 07.02.2018

13 лютого 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань  відбудеться вісімнадцята  сесія районної ради. На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

ЗАПРОШУЄМО ШАНУВАЛЬНИКІВ ТВОРЧОСТІ ВІКТОРА СПІВАКА ТА ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ

Дата створення: 18:15 05.02.2018

9 лютого о 15.30 в приміщенні Бориспільської районної ради (фойє третього поверху) відбудеться відкриття виставки «Світ в об’єктиві і в серці», присвяченої пам’яті нашого земляка, фотохудожника, журналіста Віктора Співака.