Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

У РАЙОНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 10:39 20.12.2018

Гостинці, дитячий сміх, розваги й конкурси – дітлахи Бориспільщини зустрічали довгоочікуване свято милосердя й доброти  - День Святого Миколая. Цей день тримає в передчутті дивовижних подій не лише малечу, а й дорослих.  Культурно-мистецький захід для дітей соціально незахищених категорій  відбувся у районній залі за підтримки Бориспільської РДА, Бориспільської районної ради, управління гуманітарного розвитку райдержадміністрації та служби у справах дітей. Новорічний настрій додали дизайнерські фотозони, красуня-ялика, декорації та столичні актори, які подарували шквал емоцій для нашої малечі. Від імені очільників району Олександра Туренка та Владислава Байчаса здоровив дітей, їх батьків, вихователів заступник голови райради Іван Недогибченко. Кожний учасник новорічного дійства отримав від районної влади солодощі та святкові побажання.

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН СПРЯМУВАВ ПОНАД 90 МЛН ГРН НА ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я

Дата створення: 10:05 20.12.2018

Державна реформа медичної галузі, ініційована Президентом України Петром Порошенком, успішно реалізується на Бориспільщині. Районна державна адміністрація під головуванням Олександра Туренка за підтримки голови районної ради Владислава Байчаса та депутатського корпусу спрямувала понад 90 мільйонів гривень – коштів районного бюджету – на сферу охорони здоров’я з врахуванням видатків на заробітну плату та витрат на утримання бюджетних установ.

Бориспільщина запрошує на новорічні та різдвяні свята

Дата створення: 10:35 18.12.2018

19 грудня о 10.00 в районній залі буде проведено культурно-мистецький захід “Святий Миколай, до нас в гості завітай!”  для дітей соціально незахищених категорій.

У Борисполі командир батальйону територіальної оборони провів заняття з резервістами

Дата створення: 10:20 18.12.2018

За останні два роки у Збройних Силах України впроваджено систему щорічної підготовки резервістів в складі військових частин (підрозділів).

Геннадій Зубко: ЄC надає другий транш у 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності

Дата створення: 10:17 18.12.2018

Європейський Союз надає другий транш фінансової допомоги у розмірі 54 млн євро на підтримку роботи Фонду енергоефективності. Ці кошти додаються до першого траншу в 50 млн євро, які у червні Україна вже отримала від ЄС на роботу Фонду. Це свідчення високої довіри наших європейських партнерів та прогресу реформи енергоефективності, яку ми впроваджуємо три роки, виконуючи європейські директиви з енергоефективності. Це перший такий масштабний проект співпраці з ЄС в регіоні. Так прокоментував підписання сьогодні у Брюсселі Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко відповідної фінансової Угоди між Урядом України та Європейською Комісією.

СТОЛІТТЯ ЛІДІЇ: ПІСНІ, КОРАЛИ І ВІДСУТНІСТЬ ХІМІЇ

Дата створення: 18:01 13.12.2018

На її вік випало чимало потрясінь – революція, дві світові війни і Голодомор. В дитинстві Лідія втратила маму, у голодні роки збирала із сестрою лободу, а у воєнні – вийшла заміж. Порядки і влади змінювали одна одну, а жінка жила собі у рідному селі Любарцях, працювала, співала пісень, носила корали, виховувала сина і пекла йому, а потім й онуці смачні ватрушки.

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

Дата створення: 13:22 12.12.2018

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Про Нечуя-Левицького у Сошникові

Дата створення: 13:02 12.12.2018

Краєзнавство на освітянській ниві Бориспільщини займає досить глибоку нішу. Це, як нитка часу, що поєднує минуле, сьогодення і майбутнє.  Велика, а головне потрібна робота ведеться під егідою методиста районного методкабінету, Почесного громадянина району Леоніда Гриценка. Чимало історичних місць відвідали краєзнавці Бориспільщини, екскурсії, знову ж таки, організовував Леонід Гриценко. І, можливо,  комусь здається ця робота не такою важливою, та все й про все розкаже час, наша пам’ять і отой потужний заряд патріотичного виховання з якого і починається любов до своєї рідної землі. Цього разу дослідники, краєзнавці, педагоги з усього району зустрілися у Сошниківській школі, де проходила чергова науково-краєзнавча конференція «Невтомний подвижник українського слова – співець українських народних характерів», яка була присвячена 180-й річниці від дня народження видатного українського письменника, публіциста, історика, фольклориста, народознавця, педагога Івана Нечуя-Левицького.

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ: ВНОСИЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ-2018, ПРИЗНАЧАЛИ КЕРІВНИКІВ

Дата створення: 12:23 11.12.2018

У роботі позачергової двадцять шостої сесії районної ради взяло участь 29 депутатів із 34-х. Активно долучились до обговорення та прийняття рішень голова райради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський, заступники голови –  Сергій Білецький та Владислав Лаврик, сільські голови, керівники управлінь, підприємств та організацій району. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік; підтримали рішення про створення районного КП «Бориспільський районний консультативно-діагностичний центр»; надали згоду КП «Бориспільська районна аптека» на входження до складу засновників, збільшили його статутний капітал та призначили нового директора Комунальної установи «Бориспільський районний будинок культури».