Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

У Вишеньках відкрили парк сімейного відпочинку

Дата створення: 14:23 11.07.2018

У Вишеньках відкрили парк відпочинку Rangers із сучасними розвагами для дітей та дорослих. В урочистій церемонії відкриття взяли участь Вишенківський сільський голова Тетяна Кулинич та засновник ТОВ «Золоче» Юрій Коржевський.

Жнивує Бориспільщина. «Аби погода не підвела, а ми – не підведемо…»

Дата створення: 14:10 11.07.2018

Олександр Сокол з Мирного збирає врожаї на Бориспільщині з 1983 року. Ще тоді, у далеких вісімдесятих, головний агроном «Старинської птахофабрики» був із землею на «ти». Тут і досвід набував, і з людьми вмів порозумітися, а результати роботи говорили самі за себе. У 1995-му створив своє фермерське господарство «Сокіл». Тепер це вже цілий сімейний підряд – бо працюють тут і дружина, і син, і навіть двоє внучат, які ще підростають, дуже вже люблять дідусеву справу.

«У районній лікарні й асфальт кладуть, і про здоров’я дбають»

Дата створення: 12:58 07.07.2018

Ще на початку року районні обранці прийняли рішення в якому йшлося про виділення коштів на проведення капітального ремонту та благоустрою доріг на території Бориспільської  ЦРЛ. За два місяці впоралися з документацією:виготовленням проекту, паспорту доріг тощо. А потім близько місяця ремонтними роботами займалося КП «Благоустрій» на чолі з Андрієм Величенком. Роботи виконали якісно й швидко. На все про все пішло близько 1 млн 400 тис грн.. За ці кошти відремонтували 1 тис 800 кв м території. Частина податків з виділених бюджетних коштів залишилася у районі, адже в КП «Благоустрій» працюють мешканці наших сіл.

ЯК ВИГЛЯДАТИМЕ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР У ВОРОНЬКОВІ

Дата створення: 10:39 06.07.2018

Клініко-діагностичний центр у с. Вороньків дасть поштовх для розвитку не лише сільської медицини, а й інфраструктури. Так вважає голова Бориспільської РДА Олександр Туренко.

У кожній ляльці дух Василя Швеця

Дата створення: 15:19 05.07.2018

В іванківському клубі рукоділля «Оксамитівка» презентували колекцію оксамитовитових ляльок майстрині Світлани Гасіч. Колекцію  «Вічне: час і вишивка» присвятили 95-річчю утворення Бориспільського району. Кожна лялька має оксамитову корсетку і кожна з них неповторна. На вбранні  – вишивка зразків Михайла Покиданця, заслуженого майстра народної творчості України, з Чернівців.

Щорічний фестиваль "Свято Івана Купала" у Чубинському

Дата створення: 20:26 03.07.2018

Щорічний фестиваль "Свято Івана Купала" відбудеться 6 липня 2018 року у селі Чубинське, Бориспільського району Київської області.  Це дійство традиційно об'єднує глядачів різного віку: від дітей до старшого покоління, адже під час фестивалю кожен знайде для себе вид відпочинку до душі.  Для усіх відвідувачів будуть організовані майстер-класи, українські танці та різноманітні розваги.  Свято Івана Купала в Чубинському відбувається вже вшосте на батьківщині Павла Платоновича Чубинського - видатного українського етнолога, фольклориста, поета, автора гімну України. Символічним є те, що українські пісні та традиції лунають на батьківщині Павла Чубинського, який здійснив величезний вклад у збереження українського фольклору - завдяки його праці (записував мелодику та тексти пісень в нотному вигляді) тисячі пісень було донесено до наших днів.   

МОЗ ПОВІДОМЛЯЄ, ЯК ОТРИМАТИ СИРОВАТКУ ДЛЯ НЕГАЙНОГО ЛІКУВАННЯ БОТУЛІЗМУ

Дата створення: 11:07 03.07.2018

27 червня 2018 року зафіксовано новий випадок захворювання на ботулізм, тепер у Херсонській області. 30 червня пацієнту було введено протиботулінічну сироватку, надану ДП “Укрвакцина МОЗ України”, стан пацієнта наразі стабільний. На спеціалізованому складі в Києві наявний запас сироваток проти ботулізму канадського виробництва, оперативно переданий в якості гуманітарної допомоги Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

З ПОЧАТКУ РОКУ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ УКЛАДЕНО 26 АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Дата створення: 11:02 03.07.2018

З 2018 року роботу Проекту «Аграрні розписки в Україні», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку), було поширено на всю Україну. Лідером з видачі аграрних розписок серед нових регіонів стала Київщина. Місцеві господарства цієї весни видали 26 аграрних розписок на загальну суму 135 млн. грн. Це переважно фінансові аграрні розписки. У заставу передано майбутній урожай пшениці, кукурудзи, ріпаку, соняшнику та сої.

ЛІКИ ЗА ШІСТЬМА ПРОГРАМАМИ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЇДУТЬ У РЕГІОНИ

Дата створення: 11:00 03.07.2018

У регіони відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.

Гнідинські школярі дивували Посла Королівства Бельгія

Дата створення: 14:39 02.07.2018

Увійшовши 26 червня 2018 року до вестибюлю Гнідинської школи імені Петра Яцика, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс не очікував зустрітися із київським князем Володимиром Мономахом та ще й спілкуватися з ним англійською мовою. А десятикласник Роман Ковальчук, який вдало зіграв роль історичного діяча, що побував на гнідинській землі ще в 1101 році, розкривав здивованому високому гостю історію рідного села, уявно перегортаючи її найцікавіші і величні сторінки.