Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

У Любарцях обрали нового сільського голову

Дата створення: 10:57 06.12.2016

Як повідомив заступник голови райради Іван Недогибченко 4 грудня в Любарцях відбулися позачергові вибори сільського голови. Обійняти посаду претендували шість кандидатів. У результаті виборів переможцем виявився керівник комунального підприємства Володимир Васильович Сидоренко, який набрав 305 голосів.

Волонтерам – честь і хвала

Дата створення: 10:51 06.12.2016

У Міжнародний день волонтера, що відзначається 5 грудня, керівники району – перший заступник голови РДА Володимир Солдатенко та заступник голови райради Іван Недогибченко вручили Почесні Грамоти землякам, які внесли частину своєї душі та праці, аби зробити нашу армію сильнішою. Гучними оплесками вітали на сцені Андрія Гуцола, Никодима Куніша, Інну Отрошко, Тетяну Прокопець, Юрія Романовича, Віталія Єременка.

Уряд розпочинає реформу системи охорони здоров’я

Дата створення: 09:52 02.12.2016

Уряд схвалив Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я, яка дає старт модернізації медичної сфери. Концепція закріплює модель національного солідарного медичного страхування зі 100% покриттям громадян. Згідно з концепцією, збори страхових внесків здійснюватимуться через загальну систему оподаткування та збиратимуться у державному бюджеті. Страхові виплати за лікування окремої людини не будуть прив’язані до розміру її індивідуальних внесків. Кожен громадянин здійснює передоплату за медичне обслуговування, сплачуючи загальні податки. Жодних додаткових податків чи платежів для громадян не вводиться.  

4 грудня у Любарцях обиратимуть нового сільського голову

Дата створення: 09:45 02.12.2016

У першу неділю грудня жителі Любарець і Тарасівки обиратимуть нового сільського голову. Право голосу, за попередніми даними, мають 1669 осіб. Неофіційні результати очікують уже в неділю ввечері. Офіційно ж ім’я новообраного сільського голови озвучать 5 грудня. Щоправда, у свої права сільський голова вступить лише після проведення сесії та складання присяги.  

Ті, на кого чекають завжди

Дата створення: 09:41 02.12.2016

5 грудня — Міжнародний день волонтера «Наші приїхали!» Саме таким радісним вигуком зустрічають військові волонтерів на чолі з Віктором Копаном. На рахунку цього керівника волонтерської групи понад сорок виїздів у зону проведення бойових дій на сході країни. Адже розпочав допомагати учасникам антитерористичної операції з перших днів російської агресії. У його мами, голови Центру волонтерського руху міської організації ветеранів України Марії Калини, більше тридцяти таких поїздок, адже приєдналася до волонтерської групи пізніше. А розпочала їздити з ще однією волонтерською групою, яку очолює Процівський сільський голова Любов Чешко. Любов Іванівна не могла байдуже спостерігати за подіями на сході, тож з власної ініціативи збирала продукти, засоби гігієни, одяг і відвозила на фронт.  

Новорічна красуня повинна бути лише з биркою

Дата створення: 09:36 02.12.2016

ДП «Бориспільське лісове господарство» інформує Настав грудень, наближається передноворічний період. Одне з головних завдань ДП «Бориспільський лісгосп» напередодні новорічних і різдвяних свят – забезпечити всіх бажаючих новорічними ялинками. З метою запобігання незаконному вирубуванню й оперативному контролю за продажем усі, без винятку, новорічні дерева мають бути обов’язково з бирками.

Асоціація обласних рад обговорила ризики для місцевих бюджетів на 2017 рік

Дата створення: 13:05 30.11.2016

Голова Київської обласної ради Ганна Старикова та голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Ольга Бабій взяли участь у засіданні круглого столу «Формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації». Спільно із головами обласних рад інших регіонів України та організаторами заходу – Українською асоціацією обласних та районних рад – були обговорені проблемні питання, які можуть очікувати місцеві бюджети наступного року. Ключовими питаннями, в яких вбачають загрози представники місцевих громад - передача на фінансування місцевим громадам комунальних видатків по освіті та медицині.  

Втіха для Петра Яцика

Дата створення: 12:59 30.11.2016

 «Люблю змагунів узагалі, але дуже ціную переможців. Може, хтось думає, що я усіх хвалю просто так, для годиться. Це не так. Моєю міркою є результат праці. Завдяки конкурсові серед українців в Україні та за її межами відізвалися українська гідність і самоповага. І саме це найбільше мене тішить» – так звертався до школярів 29 травня 2001 року на святі української мови у Національній філармонії (м. Київ) Петро Яцик. Ці рядки взяли за лейтмотив свята його господарі-колектив Гнідинської ЗОШ І-ІІІст, яка носить ім»я знаменитого українця. 27 листопада 2016 року тут проходив ІІ етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Гнідинська «Веселка» знову відчинить двері

Дата створення: 12:44 29.11.2016

Гнідинський ДНЗ «Веселка» відновить свою роботу 5 грудня і 123 дошкільнят поспішать на новосілля. Так принаймні пообіцяв забудовник  — керівник ПП «Витязь» Микола Мороз. Проінспектувати виконання робіт до Гнідина приїхали голова райради Владислав Байчас і керуючий справами райради, районний депутат Антон Мотрич. За словами завідуючої Валентини Давидової, якістю роботи чи не щодня переймається Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко.

Ламали списи довкола статуту ЦРЛ, та й знову відправили на доопрацювання

Дата створення: 11:35 29.11.2016

У четвер, 24 листопада, восьма сесія районної ради продовжила свою роботу. У роботі другого пленарного засідання взяло участь 29 депутатів із 34-ох. До активного обговорення питань порядку денного долучилися заступник голови райради Іван Недогибченко, голова РДА Дмитро Воронін та його заступники, заступник міського голови Людмила Ковальова, сільські голови.