Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

В облраді обговорили проект Програми утилізації твердих побутових відходів

Дата створення: 09:45 06.02.2017

За ініціативи Київської обласної ради, спільно з Київською обласною державною адміністрацією, було проведено засідання по обговоренню проектів Програм утилізації твердих побутових відходів. На заході були присутні голова Київської обласної ради Ганна Старикова, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Тимчасової контрольної комісії з розробки плану заходів щодо припинення діяльності нелегальних сміттєзвалищ на Київщині Сергій Федорченко, депутат облради, директор департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА Вікторія Киреєва, перший заступник голови облради Володимир Майбоженко, заступник голови облради Микола Стариченко, депутати обласної ради Юрій Опенько, Руслан Кузьменко, Сергій Кармазін, Максим Запаскін, Вячеслав Хмельницький, Наталія Музиченко, начальник управління комунального майна Київської обласної ради Олександр Доценко та інші.  

«ПІД ЧАС ФОРМУВАННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ ДІЯТИМЕ ПРИНЦИП «НЕ НАШКОДИТИ»

Дата створення: 11:21 03.02.2017

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 30 листопада 2016 року затверджено порядок створення госпітальних округів. Депутат міської ради медик Ілля Луців ініціював звернення до заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко щодо створення на базі Бориспільської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування в межах новоствореного госпітального округу. Після сприяння у вирішенні даного питання, 31 січня народна обраниця відвідала заклад і відповіла, чого чекати від нововведень. Серед запрошених – голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської області Наталія Бігарі, голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко.  

на базі Ревнівської школи відбувся семінар вчителів 2-х класів

Дата створення: 11:04 03.02.2017

На порозі XXI століття закономірно постає питання про нову школу, яка створила б умови для повноцінного фізичного, психічного, соціального та духовного розвитку дитини і плекала людину, здатну будувати демократичну державу. Сучасна школа повинна допомогти учням відчувати себе впевненими на ринку праці, вміти адаптуватися до соціальних змін і криз у суспільстві, бути психологічно стійкими, розвивати здатність до самоорганізації. Це вимагає пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу, які дозволили б забезпечити високий рівень знань учнів, уміння самостійно набувати і застосовувати їх на практиці; розвивати кожного учня як творчу особистість, здатну до практичної роботи; формувати навички пізнавальної і дослідницької діяльності, розвивати критичне мислення; формувати в учнів цілісну картину світу; грамотно працювати з інформацією тощо. Тож, питання залучення учнів до науково-дослідницької (проектної) роботи постає перед вчителям початкових класів вже з перших уроків. Враховуючи освітні запити, в січні 2017 року на базі Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ст., відбувся семінар вчителів 2-х класів «Проектна діяльність в початкові школі».  

Госпітальні округи: хто вирішує долю лікарень?

Дата створення: 12:35 31.01.2017

Процес створення госпітальних округів має чіткі часові рамки та передбачає впорядкування медичної інфраструктури в усіх регіонах України. Аби запобігти політичним спекуляціям на темі формування госпітальних округів та спростувати чутки щодо закриття лікарень в регіонах, публікуємо це роз’яснення. Подання пропозицій про створення госпітальних округів належить до сфери відповідальності місцевої влади. Кабінет міністрів України та Міністерство охорони здоров’я слідкують за методологією та технічними критеріями формування округу, а громади визначають яких медзакладів і скільки вони потребують.  

Від суб’єктів господарювання Броварської ОДПІ протягом 2016 року надійшло до бюджету 251 млн. грн. акцизного податку

Дата створення: 12:30 31.01.2017

Саме на таку суму поповнилися місцеві бюджети територіальних громад  за рахунок надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Необхідно зазначити, що даний показник, за 2016 рік, майже на 45 % перевищує надходження за аналогічний період  2015 року. 

Яку державну допомогу отримує учасник АТО?

Дата створення: 12:22 31.01.2017

Збройні сили України пропонують службу за контрактом. Приймаються чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки віком від 18 до 50 років. Грошове забезпечення: від 7 000 грн. Одноразова фінансова допомога від Київської ОДА: 12 800 грн. Зберігається місце роботи, посада. Виплата пенсії на час служби Компенсується середній заробіток Безкоштовний проїзд у громадського транспорті Безкоштовне отримання земельної ділянки Безкоштовне санаторно-курортне лікування Безкоштовна освіта після другого контракту Термін контракту: від 6 місяців. Звертатися до Бориспільського об’єднаного військового комісаріату за адресою: м.Бориспіль, вул.Сергія Камінського,6. Телефон: (04595) 6-23-45

Порядок сплати єдиного соціального внеску в 2017 році

Дата створення: 13:01 26.01.2017

Протягом 2016 року платниками Броварської ОДПІ  задекларовано та сплачено 1419,4 млн. грн.  єдиного соціального внеску, доведені індикативні показники надходжень виконані на 104,6 відсотків. Переважна більшість надходжень єдиного внеску забезпечена за рахунок добровільної сплати самостійно задекларованих сум сумлінними платниками податків. Разом з цим, за рахунок  контрольно-перевірочної роботи проведеної працівниками Броварської ОДПІ протягом 2016 року,   донараховано єдиного внеску в сумі 3,2 млн. грн., з них вже сплачено 628,3 тис. гривень.  

За «круглим столом» вносили пропозиції до районної Програми розвитку

Дата створення: 12:57 26.01.2017

26 січня у кабінеті голови районної ради Владислава Байчаса обговорювали стратегічне питання, що визначає порядок розвитку сільських територій і від ухвалення якого у вцілому залежить стабільна і планомірна життєдіяльність району -  пропозиції до проекту «Програми  соціально-економічного та культурного розвитку району».Тож до роботи за «круглим столом» долучилися: голова райради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко,  голови постійних комісій: з питань бюджету та фінансів – Вадим Марисенко; з питань соціально-економічного та культурного розвитку - Володимир Хворостянко; районні депутати, сільські голови.

КОДА закликає органи місцевого самоврядування не допустити відключення газу

Дата створення: 11:44 25.01.2017

Київська обласна державна адміністрація доручила головам РДА, органам місцевого самоврядування та міським головам взяти під особистий контроль питання розрахунків теплогенеруючих та теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ для недопущення відключення від газопостачання.  

Реєстрація неприбуткових організацій триває

Дата створення: 10:30 25.01.2017

Відповідно до Постанови КМУ від 13 липня 2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», Броварська  ОДПІ повідомляє, що станом на 23 січня 2017 року включено до нового реєстру 27 неприбуткових  установ.