Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

Дата створення: 13:22 12.12.2018

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Про Нечуя-Левицького у Сошникові

Дата створення: 13:02 12.12.2018

Краєзнавство на освітянській ниві Бориспільщини займає досить глибоку нішу. Це, як нитка часу, що поєднує минуле, сьогодення і майбутнє.  Велика, а головне потрібна робота ведеться під егідою методиста районного методкабінету, Почесного громадянина району Леоніда Гриценка. Чимало історичних місць відвідали краєзнавці Бориспільщини, екскурсії, знову ж таки, організовував Леонід Гриценко. І, можливо,  комусь здається ця робота не такою важливою, та все й про все розкаже час, наша пам’ять і отой потужний заряд патріотичного виховання з якого і починається любов до своєї рідної землі. Цього разу дослідники, краєзнавці, педагоги з усього району зустрілися у Сошниківській школі, де проходила чергова науково-краєзнавча конференція «Невтомний подвижник українського слова – співець українських народних характерів», яка була присвячена 180-й річниці від дня народження видатного українського письменника, публіциста, історика, фольклориста, народознавця, педагога Івана Нечуя-Левицького.

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ: ВНОСИЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ-2018, ПРИЗНАЧАЛИ КЕРІВНИКІВ

Дата створення: 12:23 11.12.2018

У роботі позачергової двадцять шостої сесії районної ради взяло участь 29 депутатів із 34-х. Активно долучились до обговорення та прийняття рішень голова райради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський, заступники голови –  Сергій Білецький та Владислав Лаврик, сільські голови, керівники управлінь, підприємств та організацій району. Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік; підтримали рішення про створення районного КП «Бориспільський районний консультативно-діагностичний центр»; надали згоду КП «Бориспільська районна аптека» на входження до складу засновників, збільшили його статутний капітал та призначили нового директора Комунальної установи «Бориспільський районний будинок культури».

У районі відзначили День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування

Дата створення: 11:29 07.12.2018

6 грудня у районній залі відзначили День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування. Сьогодні ці свята, як ніколи переплелися воєдино, як вияв прагнень до миру та злагоди. На урочистості були запрошені представники органів місцевого самоврядування, військових частин, Бориспільського ОМВК. Церемонію нагородження провели Владислав Байчас, голова районної ради, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський та заступник голови райдержадміністрації Сергій Білецький.  Керівники району привітали  героїв сьогодення і тих, хто долаючи всі перепони, щиро допомагає їм у службі.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Дата створення: 14:51 06.12.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, бо ж без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.

Відбудеться позачергова сесія районної ради

Дата створення: 15:56 05.12.2018

6 грудня 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться позачергова 26 сесія районної ради VІІ скликання. На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

Дорогі земляки! Шановні українці! Сердечно вітаємо вас з Міжнародним Днем волонтера та Днем Збройних Сил України!

Дата створення: 15:51 05.12.2018

Патріотизм, солідарність, взаємодопомога мільйонів українців під час Революції Гідності та російської агресії на Сході нашої держави, дали поштовх формуванню потужної української армії.

На Бориспільщині розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними – Бориспільський ОМВК

Дата створення: 13:33 04.12.2018

Введення правового режиму воєнного стану, згідно з чинним законодавством, передбачає уточнення завдань Збройних Сил України та, зокрема, Сил територіальної оборони. Однією із складових підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів.

ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

Дата створення: 10:57 04.12.2018

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ОЛЕКСАНДРА ТЕРЕЩУКА ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата створення: 10:54 04.12.2018

У приміщенні НУБіП під головуванням очільника Київської області пройшло засідання ради регіонального розвитку. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Зокрема Бориспільський район представляли Руслан Садовський, перший заступник голови Бориспільської РДА, Іван Недогибченко, заступник голови райради, сільські голови.