Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

БІЛЯ ЧОРНОГО МОРЯ ПРОСЛАВЛЯЛИ І МІСТО, І РАЙОН

Дата створення: 21:21 18.08.2018

У Чорноморську відбувся XII Всеукраїнський фестиваль-конкурс ім. Юрія Штельмаха «Серпневий заспів». Цьогоріч тут зібралося 35 колективів з різних куточків України – Київської, Житомирської, Черкаської, Рівненської, Тернопільської, Одеської областей, Буковини і, звичайно ж, Чорноморська.

Відсвяткуємо ювілей району разом!

Дата створення: 21:18 18.08.2018

у Гнідині відкрили сучасний багатофункціональний спортивний майданчик

Дата створення: 21:15 18.08.2018

18 серпня 2018 року у Гнідині відкрили сучасний багатофункціональний спортивний майданчик. Святкове дійство намагався відкрити сільський голова Олександр Лазаренко. Але несподівано під гуркіт грому та спалахи блискавки з'явився сам Зевс-Олімпієць. Величного "бога" вразив своєю красою спортмайданчик, який з небаченою швидкістю постав на ще недавно заболоченій та засміченій місцині.

Обмін досвідом: На Мукачівщину завітала делегація з Бориспільщини

Дата створення: 11:15 13.08.2018

У  роботі органів публічної влади вже звичною стала практика обміну досвідом. Корисними є спільні наради таких не схожих за фінансово-економічними критеріями, соціальними та іншими чинниками, –  адміністрацій. Відтак, Мукачівська РДА радо вітала делегацію Бориспільської районної адміністрації.

Липнева сесія: нагальні питання не чекатимуть серпня чи осені

Дата створення: 13:17 26.07.2018

Тридцять депутатів взяло участь у прийнятті рішень двадцять другої сесії районної ради, що відбулася 19 липня. Активно долучилися до обговорення нагальних питань голова РДА Олександр Туренко, його заступник Сергій Білецький, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій району. Головував на засіданні Владислав Байчас.

«У доброго господаря кожне насіннячко в своїй шкаралупі»

Дата створення: 11:39 26.07.2018

Сошників – найвіддаленіше село нашого району. Сівши в Борисполі на маршрут №16 та заплативши за проїзд 30 грн (до речі це проїзд найдорожчий по району), ви зможете опинитись у мальовничому селі з працелюбними людьми. Межі між двома населеними пунктами  - Старим і Сошниковим, як такої, не побачите. Хіба що розділяє ці села дорожній знак. Отож один сусід -  сошниківець, інший – вже старинець. Тобто від села до села – один крок.  Ви ще тільки-но в’їхали, а перед вами розпочинається панорами сільських зупинок. І так від Підгаєць ( назва кутка села) і аж до Солонців. Пейзажі Ірини Солодкої милують око, і ти вже розумієш, як люблять цю землю сошниківці. Не дивлячись на своє розташування, стрімко розвивається і саме село, і його інфраструктура.  У 2010-у сошниківці більшістю голосів обрали головою села Олександра Іщенка, у 2015-у знову дежавю – люди вдруге довірили йому долю села, побачивши, що  в доброго господаря, як-то кажуть,  кожне насіннячко в своїй шкаралупі.

Відбудеться чергова двадцять друга сесія районної ради

Дата створення: 10:10 17.07.2018

19 липня 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань Бориспільської райради відбудеться чергова  22 сесія районної ради VІІ скликання. На розгляд сесії  запропонований   такий порядок денний:

«Дякую Богу за кожний прожитий день…»

Дата створення: 14:12 13.07.2018

Поняття щастя і краси  відносне. І неправда, що з роками вони міліють, стираються. Якщо людина красива, то це до останніх днів, якщо щаслива – то теж до останнього подиху. До красивої і щасливої ювілярки їдемо до Гнідина. Анастасія Мартинівна Коваль – ровесниця нашого району. Днями їй виповнилося 95. Купа гостей з квітами, подарунками, солодощами переступають поріг обійстя Ковалів: Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко, голова районної ветеранської організації Микола Недождій, заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Білоус.

Жнивує Бориспільщина

Дата створення: 14:02 13.07.2018

Станом на 11 липня, за інформацією управління агропромислового розвитку Бориспільської РДА: