Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

КОЛЬОРИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО КРАЮ

Дата створення: 10:48 07.09.2018

До 95-річчя Бориспільського району та напередодні Дня міста у центральній бібліотеці відбулась презентація мистецької виставки робіт вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел «Кольори рідного краю». У рамках арт-знайомства читачам бібліотеки та дев’ятикласникам ЗОШ № 1 ім. Ю. Головатого свої кращі роботи представили учні наших земляків, педагогів Миколи Ракші та Яни Власко. Усі малюнки поєднує тема любові до рідної землі. Педагоги-художники розкрили основний секрет виховання талантів, пошуку індивідуального підходу до кожної дитини.

Спорт доступний усім: у Сошникові відкрили тренажерну залу

Дата створення: 19:15 05.09.2018

Зовсім скоро сошниківці відзначатимуть День села. Черговим подарунком напередодні родинного свята стало відкриття тренажерної зали. За кошти сільського бюджету, а це близько півмільйона гривень, вдалося відремонтувати  приміщення, встановити понад десяток тренажерів та облаштувати ще  дві зали для настільного тенісу та більярду. На подію чекали більш ніж півтора року, адже все треба було зробити професійно і до ладу. Процес контролював особисто Сошниківський сільський голова Олександр Іщенко:

Граничний термін перехідного періоду протягом якого залишалися активними старі рахунки закінчується 10.09.2018

Дата створення: 10:55 04.09.2018

Броварська ОДПІ нагадує, що починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З початку 2018 року Центрами обслуговування платників Броварської ОДПІ надано майже 42 тисячі адміністративних послуг

Дата створення: 10:53 04.09.2018

У зазначеному періоді видано 14286 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

До уваги підприємців – спрощенців податковий календар на вересень 2018 року

Дата створення: 10:52 04.09.2018

З метою своєчасного звітування та забезпечення вчасної сплати належних платежів до бюджету, Броварська ОДПІ пропонує  платникам податків ознайомитись з податковим календарем на вересень 2018 року скориставшись  електронним сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» який розміщено за посиланням  zir.sfs.gov.ua, інформаційна закладинка «Необхідно знати».

інклюзивно-ресурсний центр Бориспільщини - відкрито

Дата створення: 17:24 03.09.2018

У перший день навчального року, 3 вересня, дружина Президента України Марина Порошенко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Бориспільської РДА Олександр Туренко, голова райради Владислав Байчас відкрили Бориспільський інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Він створений за типовим проектом, який розробили експерти Фонду Порошенка у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Гнідинська школа святкувала День знань

Дата створення: 11:29 03.09.2018

Велелюдним виявилось цьогорічне свято Першого дзвоника у Гнідинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика. За традицією воно почалось урочистим внесенням та підняттям Державного Прапора України.

РАЙОН ВІДЗНАЧИВ ЮВІЛЕЙНУ ДАТУ – 95-РІЧЧЯ УТВОРЕННЯ

Дата створення: 11:24 03.09.2018

2018-ий – рік ювілейний для Бориспільщини, рік 95-річчя утворення Бориспільського району. І хоча дата припадає на початок березня, символічно, що головне дійство відбулося саме в рамках великого національного свята нашої держави –  Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України на Європейській площі міста Борисполя. Зі святами громаду вітали керівники районної держадміністрації, районної та міської рад, депутати та представництво ДП «МА «Бориспіль» з побажаннями зміцнення суверенітету, добробуту кожному жителю Бориспільщини і всім українським родинам, міцного здоров`я та мирного неба над Україною.

«НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»: НА БОРИСПІЛЬЩИНІ ВИТРАТИЛИ ПОНАД 20 МЛН ГРН НА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ОСВІТНІХ СТАНДАРТІВ

Дата створення: 11:22 03.09.2018

Одномісні парти, інтерактивне обладнання та комп’ютери уже чекають на першокласників у сільських школах. На реалізацію Концепції «Нова українська школа»  із районного бюджету було виділено понад 20 млн грн. Про це  повідомили в Управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської РДА.

Привітання керівництва району з Днем Державного Прапора, Днем незалежності України та 95-річчям утворення Бориспільського району

Дата створення: 09:35 24.08.2018

Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 95-річчя утворення Бориспільського району!Впродовж багаторічної історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх в усі часи боротися за незалежність. На початку XX століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року  Актом проголошення незалежності України державність була відновлена.