Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Дорогі земляки! Шановна громадо Бориспільщини!

Дата створення: 12:11 29.12.2018

Напередодні Нового 2019 року ми традиційно підбиваємо підсумки року, що минає. Він був сповненим надій і тривог, втрат та здобутків,  перемог та компромісів. Найголовнішим досягненням Бориспільського району вважаємо утримання лідерства в Київській області за показниками формування бюджету, розвитку соціально-економічної інфраструктури, зміцнення галузі охорони здоров’я, створення Нової української школи – реалізації всіх ключових державних реформ, ініційованих Президентом України. Ми сформували близько 25% бюджету Київщини та впевнено посідаємо перше місце  серед 25-ти районів та 12 міст Київської області.

Із сесії Бориспільської районної ради: Затверджено головний фінансовий документ, за яким житиме район у 2019-му

Дата створення: 11:43 22.12.2018

21 грудня відбулася 27-ма, остання цього року сесія районної ради. У засіданні та прийнятті рішень взяли участь 30 районних обранців, голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Олександр Туренко, його перший заступник Руслан Садовський та заступник Сергій Білецький, сільські голови, керівники установ, управлінь, підприємств району.

Відбудеться двадцять сьома сесія районної ради

Дата створення: 20:19 20.12.2018

21 грудня 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться 27 сесія районної ради VІІ скликання. На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

У РАЙОНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата створення: 10:39 20.12.2018

Гостинці, дитячий сміх, розваги й конкурси – дітлахи Бориспільщини зустрічали довгоочікуване свято милосердя й доброти  - День Святого Миколая. Цей день тримає в передчутті дивовижних подій не лише малечу, а й дорослих.  Культурно-мистецький захід для дітей соціально незахищених категорій  відбувся у районній залі за підтримки Бориспільської РДА, Бориспільської районної ради, управління гуманітарного розвитку райдержадміністрації та служби у справах дітей. Новорічний настрій додали дизайнерські фотозони, красуня-ялика, декорації та столичні актори, які подарували шквал емоцій для нашої малечі. Від імені очільників району Олександра Туренка та Владислава Байчаса здоровив дітей, їх батьків, вихователів заступник голови райради Іван Недогибченко. Кожний учасник новорічного дійства отримав від районної влади солодощі та святкові побажання.

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН СПРЯМУВАВ ПОНАД 90 МЛН ГРН НА ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я

Дата створення: 10:05 20.12.2018

Державна реформа медичної галузі, ініційована Президентом України Петром Порошенком, успішно реалізується на Бориспільщині. Районна державна адміністрація під головуванням Олександра Туренка за підтримки голови районної ради Владислава Байчаса та депутатського корпусу спрямувала понад 90 мільйонів гривень – коштів районного бюджету – на сферу охорони здоров’я з врахуванням видатків на заробітну плату та витрат на утримання бюджетних установ.

Бориспільщина запрошує на новорічні та різдвяні свята

Дата створення: 10:35 18.12.2018

19 грудня о 10.00 в районній залі буде проведено культурно-мистецький захід “Святий Миколай, до нас в гості завітай!”  для дітей соціально незахищених категорій.

У Борисполі командир батальйону територіальної оборони провів заняття з резервістами

Дата створення: 10:20 18.12.2018

За останні два роки у Збройних Силах України впроваджено систему щорічної підготовки резервістів в складі військових частин (підрозділів).

Геннадій Зубко: ЄC надає другий транш у 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності

Дата створення: 10:17 18.12.2018

Європейський Союз надає другий транш фінансової допомоги у розмірі 54 млн євро на підтримку роботи Фонду енергоефективності. Ці кошти додаються до першого траншу в 50 млн євро, які у червні Україна вже отримала від ЄС на роботу Фонду. Це свідчення високої довіри наших європейських партнерів та прогресу реформи енергоефективності, яку ми впроваджуємо три роки, виконуючи європейські директиви з енергоефективності. Це перший такий масштабний проект співпраці з ЄС в регіоні. Так прокоментував підписання сьогодні у Брюсселі Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко відповідної фінансової Угоди між Урядом України та Європейською Комісією.

СТОЛІТТЯ ЛІДІЇ: ПІСНІ, КОРАЛИ І ВІДСУТНІСТЬ ХІМІЇ

Дата створення: 18:01 13.12.2018

На її вік випало чимало потрясінь – революція, дві світові війни і Голодомор. В дитинстві Лідія втратила маму, у голодні роки збирала із сестрою лободу, а у воєнні – вийшла заміж. Порядки і влади змінювали одна одну, а жінка жила собі у рідному селі Любарцях, працювала, співала пісень, носила корали, виховувала сина і пекла йому, а потім й онуці смачні ватрушки.