Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Не день, а рік медика: у ЦРЛ презентували новий УЗД-апарат та оновлене відділення фізіотерапії

Дата створення: 14:44 14.06.2018

Вікторія скоро стане мамою. На новому апараті УЗД, який з’явився у пологовому відділенні Бориспільської ЦРЛ, їй показують її донечку. Техніка дає змогу побачити не тільки обличчя, тендітні пальчики, а й перевірити серце, судини та мозок.

Сила, яка здатна захистити беззахисне

Дата створення: 16:59 12.06.2018

Кажуть, що милосердя – це сила, яка здатна захистити беззахисне. Ця історія схожа на багато інших. Хоча історій про врятоване життя багато не буває. Учню Вишенської школи Владиславу Самохвалову було лише 13, коли лікарі встановили діагноз: прогресуюча м'язова дистрофія Ерба-Рота. Дистрофія Ерба-Рота відноситься до первинних дегенеративних нервово-м'язових захворювань спадкового характеру. Прогресуюча м'язова дистрофія може початися в дитинстві або юності, але вік початку прояви хвороби коливається між 10 і 30 роками. Неврологи відзначають, що дистрофія Ерба-Рота, що почалася в дитинстві, прогресує швидше, ніж у тих, хто захворів у підлітковому або дорослому віці. До того ж у другому випадку захворювання протікає в легшій формі.

Як ефективно протидіяти торгівлі людьми

Дата створення: 13:36 11.06.2018

Сьогодні у залі районної ради відбувся круглий стіл на тему: «Висвітлення в засобах  масової інформації проблеми торгівлі людьми». Ініціювала засідання громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».  Вела засідання круглого столу Анастасія Мартиненко, менеджер  ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство».  Метою заходу є підвищення обізнаності суб’єктів НМВ в сфері протидії торгівлі людьми, підготовка фахівців, дотичних до роботи з жертвами торгівлі людьми, налагодження взаємодії державних та недержавних установ і організацій у виявленні, ідентифікації та наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми. 

відбудеться 21 сесія районної ради VІІ скликання

Дата створення: 20:48 07.06.2018

       14 червня 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться 21 сесія районної ради VІІ скликання. На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

Шановні журналісти Бориспільщини!

Дата створення: 18:13 05.06.2018

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста! Цей день – особливий для всього нашого суспільства, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогодення і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної, точної, правдивої інформації. Сподіваємося, що ваше друковане та публічно мовлене слово завжди нестиме людям прагнення до злагоди, оптимізму, впевненості у майбутньому. Дякуємо  вам за активну життєву позицію, творчий підхід до виконання своєї роботи, за працю на благо громади Бориспільщини. Бажаємо високих рейтингів та творчих перемог.  Хай будуть гострими ваші пера, зваженими думки, переконливим журналістське слово, а вдома завжди  чекає родинний затишок!

Спортсмени району успішно виступили на обласному святі «Олімпійський день – 2018»

Дата створення: 17:41 05.06.2018

У м. Буча відбувся обласний спортивно-масовий захід «Олімпійський день – 2018». На спортивне свято, що проходило під гаслом «Об’єднані спортом!», з’їхались делегації всіх регіонів Київської області і кожен з учасників міг позмагатись в улюбленому виді спорту: дартсі, міні-футболі, гирьовому та велосипедному спорті, легкоатлетичних пробігах, шахах та взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті «Спорт очима дітей», зробити зарядку «Do like OLIMPIANS» з відомими спортсменами для всіх бажаючих.

Свято Останнього дзвоника на Говерлі

Дата створення: 15:56 01.06.2018

Всі в своєму житті бувають учнями і, без сумніву, улюбленим святом є свято Останнього дзвоника. Щоб зробити цей день незабутнім на все життя, учні Щасливського НВК вирушили у науково-пізнавальну експедицію та покорили найвищу точку України у 2061 метр - гору Говерлу. На такій вершині пролунав довгоочікуваний дзвоник і сповістив про закінчення навчального року. Учні вітають випускників цього навчального закладу та всієї України, бажають також підкорювати вершини значно більше за шкільні!

ЗБАГАТИЛИ ДУШУ ПОЗИТИВОМ

Дата створення: 15:53 01.06.2018

Військовослужбовці з Міжнародного навчального центру Національної гвардії України, що в с. Старе, вже неодноразово побували на екскурсії у нашій мальовничій столиці. Такі поїздки вже стали традиційними. «Ми в неоплатному боргу перед нашими захисниками, а тому вважаю, що кожен на своєму місці повинен робити для них хоча б те, на що спроможний», ? говорить волонтер і головний організатор екскурсій Василь Бойко. – Звичайно, всім набридла ця клята війна, навіть деякі спонсори, які завжди відгукувалися на прохання про допомогу, сьогодні не завжди йдуть назустріч. Що ж, їх можна зрозуміти. Але й нашим воїнам нелегко, тож психологічна розрядка їм вкрай необхідна».

НА ДЕНЬ РОГОЗОВА ТАНЦЮВАЛО ПІВСЕЛА

Дата створення: 15:51 01.06.2018

У Рогозові – День села. Чи не найочікуваніше для місцевих свято традиційно відзначають на Трійцю. Як-то кажуть – «сам Бог велів» відкласти хатні справи і долучитися до масових гулянь.

ЧИТАВ ПОЕЗІЮ ШЕВЧЕНКА. НАЙКРАЩЕ

Дата створення: 15:49 01.06.2018

З березня по травень проходили шевченківські конкурси різного масштабу і величини, не забарився й підсумок – ІІІ заключний етап Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».  У 2018 році на конкурс було  подано 415 заявок. Автором-засновником проекту є народна артистка України, громадський діяч, голова оргкомітету Міжнародного проекту-конкурсу Галина Яблонська. Організатор – міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Національного університету імені Тараса Шевченка, Національного музею Тараса Шевченка, Національної ради жінок України, товариства «Знання» України.