Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

На порядку денному позачергової сесії райради одне питання – ЗМІНИ ДО РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

Дата створення: 13:49 07.11.2018

25 районних обранців приймали рішення на позачерговій двадцять п’ятій сесії районної ради, що відбулася у вівторок 6 листопада. У пленарному засіданні взяли участь голова райради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Олександр Туренко зі своїми заступниками – Сергієм Білецьким та Владиславом Лавриком, сільські голови, керівники управлінь, відділів та організацій району. На порядку денному єдине питання – зміни до районного бюджету.

КИЇВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата створення: 11:15 07.11.2018

6 листопада у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбулися урочистості з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва за участі Міністра культури України Євгена Нищука, заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка, начальника управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Ігоря Подолянця.

відбудеться  позачергова 25 сесія  Бориспільської районної ради

Дата створення: 18:05 05.11.2018

6 листопада 2018 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться  позачергова 25 сесія  Бориспільської районної ради VІІ скликання. На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим». У районі відзначали День працівника соціальної сфери

Дата створення: 14:46 02.11.2018

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Напередодні професійного свята районна зала зібрала співробітників Пенсійного фонду, Управління соціального захисту населення РДА, служби зайнятості, Фонду соціального страхування, районного територіального центру соціального обслуговування, а також фахівців інших установ і організацій, що належать до цього  напрямку діяльності. Тих, хто дарує людям надію на краще, вчасно подає  руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова І. Франка:«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»,   — стали сенсом життя.

У Гнідині завершилась реконструкція сільського Меморіалу

Дата створення: 09:26 01.11.2018

Днями завершилась реконструкція сільського Меморіалу, присвяченого світлій пам’яті односельців, які загинули в роки Другої світової війни, та червоноармійців, що восени 1943 року полягли в боях за визволення Гнідина і прилеглої до нього території від окупації. Ініціатором масштабного проекту виступила Гнідинська сільська рада та її очільник Олександр Йосипович Лазаренко.

Педагогічна рада ОНЗ Щасливський НВК

Дата створення: 09:20 01.11.2018

Відбулося засідання педагогічної ради ОНЗ Щасливський НВК. У центрі уваги колективу було питання: «Концепція Нової української школи: основні засади реформування шкільної освіти. Батьки і школа: партнерство заради дитини». На засіданні, що пройшло у формі педради-освітнього хакатону, обговорювалися актуальні питання, пов’язані зі зміною форм, прийомів, методів і технологій у освітньому просторі, що зумовлені ментальними змінами вихованців та їхніх батьків в умовах інформаційного середовища.  Учасники педради плідно працювали над створенням платформи, яка стане осередком нових ідей та інноваційних рішень сучасних проблем української освіти. Створення оптимальних умов співпраці з батьками, об’єднання зусиль педагогічного колективу і батьків у розвитку дитини як особистості, організація спільної діяльності адміністрації, педагогів і батьків у вихованні дітей, пошук нових шляхів залучення сім’ї було визначено стратегічними векторами у розвитку освітнього простору.

Головурівська ЗОШ відсвяткувала «золотий» ювілей. ОБІЙМИ, СПОМИНИ ЄДНАЛИ РІЗНІ ПОКОЛІННЯ

Дата створення: 12:16 31.10.2018

Минулої суботи Головурівська школа відзначала півстолітній ювілей. Ювілярку приїхали та зійшлися привітати ветерани педагогічної праці, вчителі, випускники колишніх років, учні, батьки, сільська влада, всі, хто так чи інакше пов’язаний з рідною альма-матер. Гостей ледь вмістила глядацька зала сільського будинку культури. А у фойє вирувала виставка робіт учителів та їх вихованців, а ще ярмарок солодощів – кошти символічні, але такого асортименту смаколиків, мабуть, не має в жодному кондитерському магазині. Товар продали, а кошти обов’язково спрямують на благодійні цілі.

«ПОВІТРЯНИЙ ЕКСПРЕС»: СТАНЦІЯ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ОТРИМАЛА НАЗВУ

Дата створення: 11:23 26.10.2018

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» триває. Уже можна побачити міст та дві платформи, завдовжки по 114 м. Оrрім того, затверджено і назву залізничної станції, яка будується біля МА, – «Бориспіль-аеропорт».

Волонтери Бориспільщини допомогли постраждалим від аварії на складі боєприпасів жителям Ічнянського району

Дата створення: 11:21 26.10.2018

Процівський сільський голова Любов Чешко перебувала на відпочинку, коли з новин по телебаченню дізналася про страшну трагедію, що спіткала жителів Ічнянського району, де на складі боєприпасів почали вибухати снаряди. Болем відгукнулося серце жінки. Вона ж сама з тих країв! Село Дорогинка Ічнянського району на Чернігівщині – це її мала батьківщина. Почали телефонувати волонтери. Священик і незмінний волонтер отець Микола, у миру Микола Терещук, сільський водій Віктор Чорномиз вже були готові прийти на допомогу ічнянцям. Любов Іванівна одразу ж зателефонувала до Процівської сільради з проханням терміново розпочати збір гуманітарної допомоги. А її працівники так само оперативно почали працювати в цьому напрямі, звертаючись до місцевих підприємців. І через два дні, коли сільський голова повернулася в село, перервавши відпочинок, все було майже готово, щоб вирушити в дорогу.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО, РІШЕННЯ ВІДХИЛЕНО. ЧИ ЗАВЖДИ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ?

Дата створення: 11:35 24.10.2018

28 районних обранців із 34-ох приймали рішення на черговій двадцять четвертій сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський, заступник голови РДА Сергій Білецький, керівники відділів, управлінь та організацій району, сільські голови.