Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ КАЛІФОРНІЇ ДО МІЖНАРОДНОГО ЦЕНТРУ НГУ

Дата створення: 10:00 28.05.2019

З 20-го по 23 травня у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Київщині в с. Старе, з робочим візитом перебувала група представників Національної гвардії Каліфорнії. Ще у червні 2018 року під час візиту делегації МВС України до США було досягнуто домовленості щодо співпраці у розбудові Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів та проведення заходів спільної підготовки з метою досягнення взаємосумісності для можливого виконання завдань у місіях з підтримання миру і безпеки.

31 травня — свято останнього дзвоника у школах Бориспільського району (графік проведення урочистих заходів)

Дата створення: 09:56 28.05.2019

Графік проведення свята “Останній дзвоник” у 2019 році

Відбудеться двадцять дев’ята сесія Бориспільської районної ради VІІ скликання

Дата створення: 10:30 22.05.2019

28 травня 2019 року об 11-й годині у великій залі засідань Бориспільської районної ради відбудеться 29 сесія районної ради VІІ скликання.

Спортсмени з Щасливого вибороли право представляти Київщину в зональних Всеукраїнських змаганнях клубу «Шкіряний м’яч»

Дата створення: 10:59 14.05.2019

9 травня на футбольних полях Опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дитячий садок» Бориспільської районної ради Київської області відбулися зональні обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».  Учасниками змагань такого рівня цього року буди команди із м. Бориспіль, Бровари, Славутич, а також з команди гравців Броварського, Обухівськогго. Бориспільський район на цьому турнірі представляла команда ОНЗ Щасливський НВК гравців 2006 року народження (Віктор Олександрович Варениця). Саме ця команда і стала переможцем змагань.

Театр "Кредо" з Іванкова один із кращих на " Театральній палітрі Київщини 2019"

Дата створення: 10:53 14.05.2019

11 травня з метою поширення, розвитку аматорського театрального мистецтва, відкриття нових та збереження вже існуючих аматорських колективів (студій) Київщини, пошуку тенденцій, постановок та виконавців, збереження традицій українського народу та його культури у приміщенні МК «АКАДЕМ» м. Бориспіль за ініціативи Управління культури національностей та релігій КОДА , КЗКОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» , та за підтримки Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради відбувся Обласний огляд-конкурс театральних колективів  «Театральна палітра Київщини»!

У Кучакові відбувся районний турнір з тенісу настільного та шашок

Дата створення: 10:45 14.05.2019

12 травня в спортивному залі Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІІ етап чемпіонату Бориспільського району з тенісу настільного та шашок, в якому взяли участь понад 80 любителів спорту з різних сіл району.

Ще один крок до європейської освіти

Дата створення: 13:22 10.05.2019

Ранок для учнів ОНЗ «Щасливський НВК» розпочався по-особливому. 8 травня школа приймала гостей із королівства Данія: Kristoffer Sidenius - директора Gribskov Gymnasium і викладачів гімназії - Trine Nybroe, Asger Habekost Nielsen, Mogens Christensen.

На Бориспільщині вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни

Дата створення: 14:37 08.05.2019

Районні заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли  сьогодні в Центральному парку м. Бориспіль.

НАЗВЕМО ЇХ ПОІМЕННО

Дата створення: 10:50 08.05.2019

Відшукати сьогодні людину, яка воювала на полях Другої світової війни, завдання не з простих і водночас не надто важке. Адже з кожним роком їх залишається дедалі менше… Уже й наймолодші учасники тих подій здолали планку в дев’яносто років. Сьогодні, напередодні 74-ої річниці Великої Перемоги, проведемо символічну перекличку фронтовиків минулої війни. Є така категорія «учасники бойових дій в Другій світовій війні». Всі вони є інвалідами війни.

Дорогі ветерани, захисники української держави, наші земляки!

Дата створення: 10:39 08.05.2019

У ці дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність,  відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію на українську землю. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали нашу країну. Ми в неоплатному боргу перед вашими безсмертними подвигами.