Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

ЯЛИНОК З БИРКАМИ ВИСТАЧИТЬ УСІМ. А САМОВІЛЬНО ЗРУБАЄШ — ПОШКОДУЄШ

Дата створення: 19:37 08.12.2017

ДП «Бориспільське лісове господарство» інформує: Наближається передноворічний період і одне з головних завдань ДП «Бориспільський лісгосп» напередодні новорічних і різдвяних свят – забезпечити всіх бажаючих новорічними ялинками. З метою запобігання незаконним вирубкам і оперативного контролю за продажем всі без винятку новорічні дерева мають бути обов’язково з бирками.

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ПІДГОТОВЛЕНИЙ УРЯДОМ БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Дата створення: 19:35 08.12.2017

Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тис грн

УРЯД І ПАРЛАМЕНТ ВІДКРИЛИ ШЛЯХ ДЛЯ МАСШТАБНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Дата створення: 19:30 08.12.2017

В пакеті із законопроектом про Державний бюджет на 2018 рік депутати ухвалили низку змін до Податкового кодексу (законопроект № 6776д). Ці правки збалансовують видаткову і дохідну частину бюджету, в тому числі за рахунок перекриття налагоджених контрабандних схем, а також створюють фінансові стимули для ввезення в Україну високотехнологічного обладнання. Не менш суттєва новела законодавчих змін – запровадження окремого фінансування заходів безпеки руху. Ця норма з’явиться за пропозицією уряду вперше, а її виконання дозволить зберегти тисячі людських життів.

Нагороди кращим лідерам громад та представникам демократичного розвитку Бориспільщини

Дата створення: 19:27 08.12.2017

З нагоди Дня місцевого самоврядування, що святкується в Україні 7 грудня,  у залі районної ради вітали лідерів громад та представників демократичного розвитку Бориспільщини.   

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад усіх рівнів, активісти територіальних громад району!

Дата створення: 17:28 06.12.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Кожен із нас, незалежно від місця проживання, соціального статусу, статків, є членом певної територіальної громади – особливої спільноти, яка склалася не за один рік, а об’єднує громадян за особливістю співжиття на певній території. З кожним днем роль депутатів та голів сільських, районних і міських рад, набуває дедалі більшої значущості. Адже саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. І якщо покращення місцевого самоврядування стимулюватиме економічний розвиток територій, то можна буде очікувати появи справді нової України, яка стане зразком для сусідніх держав.

СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦІВ ЗРОСТЕ ДО 10 ТИС. ГРН

Дата створення: 18:12 05.12.2017

Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року  середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн.

На Бориспільщині відзначили Міжнародний день волонтера

Дата створення: 18:09 05.12.2017

Щорічно 5 грудня у світі відзначають День волонтера. У великій залі засідань перші особи району – голова  районної державної адміністрації Олександр Туренко та голова районної ради Владислав Байчас подякували волонтерам  Бориспільщини за невичерпну жагу приноситоь користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Міжнародний День інваліда у Ревному

Дата створення: 21:32 04.12.2017

Одинокі, непрацездатні літні люди, які проживають у відділенні стаціонарного догляду районного територіального центру соціального обслуговування с. Ревне, були вшановані теплим словом, смачними подарунками та музичним концертом.

Відбудеться чергова сесія районної ради

Дата створення: 21:27 04.12.2017

7 грудня 2017 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться 16-а  сесія районної ради VІІ скликання.

Всеукраїнська конференція у Щасливському НВК

Дата створення: 21:21 04.12.2017

ОНЗ Щасливський НВК випала честь приймати гостей з усіх куточків України, а саме учасників Vl Конференції Асоціації керівників закладів освіти України "Відроджені гімназії України".