Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ОЛЕКСАНДРА ТЕРЕЩУКА ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата створення: 10:54 04.12.2018

У приміщенні НУБіП під головуванням очільника Київської області пройшло засідання ради регіонального розвитку. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Зокрема Бориспільський район представляли Руслан Садовський, перший заступник голови Бориспільської РДА, Іван Недогибченко, заступник голови райради, сільські голови.

НЕ БАЙДУЖІ ДО МИНУЛОГО І ДНЯ ЗАВТРАШНЬОГО. Стартувала плідна наукова робота з дослідження багатьох краєзнавчих аспектів рідної Бориспільщини.

Дата створення: 11:25 29.11.2018

Цьогоріч район відзначає знаменну дату – 95 років від дня створення. Впродовж року  відбуваються заходи, на яких представляють здобутки Бориспільщини, вшановують людей, які примножують славу рідної землі. Заключним етапом святкування стала ще одна знакова подія – І Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми розвитку краєзнавства на Бориспільщині: традиції національної культури та формування етносвідомості». Таке новаторство підтримали науковці Національного педуніверситету імені М.П. Драгоманова та Академії адвокатури України. Організаторами виступили Бориспільська РДА та Бориспільська районна рада, управління гуманітарного розвитку РДА, ОНЗ «Вороньківський НВК», Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого, Іванківський народний краєзнавчий музей та ПП «Медіа-центр «ТС». Звичайно, за всіма загальними назвами стоять люди, які довгий час працювали, аби відбувся такий об’єднуючий крок у напрямі краєзнавчої роботи : член Національних спілок письменників та краєзнавців України, Наукового товариства ім. Шевченка Володимир Литвин та радник голови районної ради Ольга Малишевська.

Чернівці зустрічали капелян з концертом-реквієм"ПРАВЕДНАЯ ДУШЕ»

Дата створення: 11:09 29.11.2018

25 листопада 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії ім.Дмитра Гнатюка відбувся концерт-реквієм "ПРАВЕДНАЯ ДУШЕ», присвяченому 85-й річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ: ВОЄННИЙ СТАН БУДЕ ЗАПРОВАДЖЕНИЙ ЛИШЕ У ДЕКІЛЬКОХ ОБЛАСТЯХ

Дата створення: 13:49 27.11.2018

Президент Петро Порошенко наголошує, що воєнний стан буде введений у декількох областях, лише у випадку наземної операції регулярних військ Росії за межами операції Об’єднаних сил і за межами незаконно анексованого Криму.

УВАГА! Звертається Бориспільська місцева прокуратура!

Дата створення: 09:56 27.11.2018

«Бориспільська місцева прокуратура Київської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків та повідомлень, в тому числі отриманих у месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram та iнших, нібито від імені керівництва та оперативних працівників місцевої прокуратури з вимогою або проханням до фізичних ociб та cyб'єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

У районі вшанували пам’ять жертв Голодомору

Дата створення: 09:58 26.11.2018

24 листопада біля Меморіалу пам’яті жертвам голодоморів 1921-1922, 1946-1947 та найстрашнішого Голодомору 1932-1933 років відбувся районний мітинг-реквієм. Очільники району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські голови, директор шкіл, громадськість Бориспільщини схилили низько голови перед пам’яттю українців, яких змушували вмирати від голоду. Поминальні дзвони збудили вічну пам’ять про земляків: запаливши свічки, хвилиною скорботи вшанували усіх загиблих від Голодоморів України...

«УКРПОШТА» НЕ БУДЕ СКОРОЧУВАТИ ВІДДІЛЕННЯ, І ПРОБЛЕМ З ДОСТАВКОЮ ПЕНСІЙ НЕ БУДЕ – ПРЕЗИДЕНТ

Дата створення: 09:35 22.11.2018

Президент Петро Порошенко під час відвідання ПАТ «Укрпошта» на Житомирщині наголосив на необхідності напрацювання системного рішення, яке б унеможливило скорочення поштових відділень, та не створювало б проблеми із доставкою пенсій у сільській місцевості.

У районі відзначали День Гідності та Свободи - п'яту річницю Євромайдану

Дата створення: 09:27 22.11.2018

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

В КОДА ПРОЙШЛА РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНАМИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 09:21 21.11.2018

Напередодні Дня Гідності та Свободи очільник Київської обласної Державної адміністрації Олександр Терещук зустрівся із родинами Героїв Небесної сотні та учасниками Революції Гідності. В ході зустрічі хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жителів Київської області, які віддали свої життя під час подій на Майдані. Очільник області особисто нагородив подяками «За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад, демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності та активну громадську діяльність» поранених на Майдані та членів родин загиблих. «Я повністю відкритий до вас і готовий разом із вами робити все, щоб змінити нашу країну на краще. І я робитиму все що від мене залежить, все що в моїх силах щоб підтримати вас та допомогти вам!» – зазначив голова облдержадміністрації. Під час зустрічі до керівництва КОДА звернулась голова громадської організації «Об’єднання родин «Небесної Сотні» та активістів «Революції Гідності» Тамара Василівна Швець з ініціативою створення меморіалу Героям Небесної сотні та загиблим учасникам АТО/ООС на сході України.

У ДЕРЖАВНОМУ АРХІВІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКРАНІЗОВАНУ ВИСТАВКУ «САГА ПРО П’ЯТЬ КОЛОСКІВ»

Дата створення: 09:15 21.11.2018

Днями у виставковій залі Державного архіву Київської області для освітян області були проведені тематичні зустрічі, присвячені 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. У презентації архівних документів «Сага про п’ять колосків», підготовленій державним архівом, розкриті причинно-наслідкові зв’язки «терору голодом», представлені архівні документи сільських рад про розкуркулення. На підставі статистичних даних книг реєстрації актових записів про народження і смерть жителів Київської області за 1931-1933 роки відображена смертність серед населення за часів Голодомору в окремих населених пунктах області. Учасники заходу безкоштовно отримали електронну презентацію архівних документів «Сага про п’ять колосків», що може бути використана ними під час організації навчально-виховного процесу за темою Голодомору 1932-1933 років в Україні. У заході взяли участь 88 викладачів загальноосвітніх закладів Київської області.