Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

За три роки зарплати вчителів зростуть майже на 85%

Дата створення: 14:26 02.10.2018

У наступному році освіта залишиться одним із пріоритетів соціальних видатків. Уряд продовжує освітню реформу, аби підвищити якість освіти, починаючи з середньої. Найперший і найважливіший крок у цьому напрямку – гідна оплата праці тих, хто навчає дітей. В 2017 році вчительські зарплати зросли на 50%. В цьому році – ще на 25%. В бюджеті наступного року також закладене збільшення зарплат для вчителів – на 9%.

Сеньківські хранителі духовності відзначали своє професійне свято

Дата створення: 14:04 02.10.2018

30 вересня  вже двадцять років поспіль в Україні своє професійне свято відзначають бібліотекарі. У приміщенні Сеньківської книгозбірні  зібралися ветерани бібліотечної справи, аби згадати найкращі роки, заспівати улюблених пісень та й без подарунків не обійшлося.

«Скарби Писарської гори» у Головурові

Дата створення: 12:48 02.10.2018

Днями  головурівці відзначали 90-річчя своєї малої батьківщини. Подарунком до Дня народження  села став  літературно-мистецький , краєзнавчий альманах «Скарби Писарської гори».  Підтримав ідею народження унікального видання   Микола Чуй, Головурівський сільський голова, головним редактором і упорядником книги є   Володимир Литвин, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки краєзнавців України . До речі, лише за цей ювілейний рік( 7 жовтня Володимир Миколайович  буде відзначати своє 60-річчя)це вже 12-й доробок  талановитого головурівця.  Матеріали, вміщені в альманасі, стосуються сіл Головурова, Кийлова, Рудякова, Гусинців, тобто того регіону,  який належить до Головурівської сільської ради. Адже багато нинішніх головурівців колись були рудяківцями або ж гусинчами - села опинились на дні  Канівського моря, а головурівська земля прихистила людей і стала другою батьківщиною.

ВЕЛИКЕ СВЯТО ПАМ’ЯТІ ПОЕТА

Дата створення: 11:43 28.09.2018

Свята бувають різними – велелюдними, яскравими або ж скромними, непомітними. Є пишні, що тішать око розкішшю феєрверків, а є тихі, негучні, але такі, що відкладаються у душі назавжди. До останніх можна віднести відзначення 80-річного ювілею відомого поета-шістдесятника і колишнього трудовославця Бориса Мамайсура. Воно відбулося у  вересні в селі Вороньків у шкільній музейній кімнаті. Поет ще міг би бути разом з нами, та, як часто буває, життєва ріка рано відносить у небуття кращих.

З колегії РДА. ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗИМИ ТА СТАВКУ ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСОВИХ ЗЕМЕЛЬ

Дата створення: 11:43 27.09.2018

РЕМОНТ ОБ’ЄКТІВ СОЦСФЕРИ ЗАВЕРШИТИ У ВИЗНАЧЕНІ СТРОКИ І ЯКІСНО. На черговому засіданні колегії РДА головним питанням порядку денного було підготовка об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до опалювального сезону.

День села Старе: урочистості вкотре зріднили-згуртували односельців

Дата створення: 11:34 27.09.2018

Немов замовили старинці погоду на День села. Добрим людям погода догодила: «столиця» дитинства щедро купалася в бабиному літі. Село прибралося до свята: при в’їзді з’явився найбільший в районі банер з картою Старого, тепер гостям не треба довго шукати місце призначення – всі вулиці, як на долоні. Біля Скверу Монумента Матері – нова огорожа. Вже звідси віє святістю й урочистістю. Дух свята тут присутній в усьому, і так має бути. Ми маємо шанувати землю, на якій живемо, і людей, які славлять цю землю працею, піснею, словом…

Геннадій Зубко розповів, за рахунок чого можуть збільшитися місцеві бюджети

Дата створення: 14:39 25.09.2018

Незалежно від місця юридичної реєстрації підприємств або його структурних підрозділів податок з доходів фізичних осіб має сплачуватися за фактичним місцем роботи – в місцеві бюджети громад. Це є наше спільне рішення з Асоціацією міст України, яке ми будемо підтримувати на рівні Уряду. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час форуму представників місцевого самоврядування «День діалогу з владою» у Тернополі.

Відбувся чемпіонат Київської області з боксу

Дата створення: 14:29 25.09.2018

20-22 вересня в м.Бориспіль відбувся чемпіонат Київської області з боксу, серед юнаків 2005-06 р.н. Кольори Бориспільського району захищали сім боксерів з с.Щасливе:Ілья Пархоменко-2м,Деревянко Ігор-2м,Влад Михайлов-2м,Кирил Ковальов-1м,Галушка Максим-1м,Бородій Денис-1м.  Висловлюємо слова подяки директору районної КДЮСШ Яцюта Г.В., начальнику управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА Миколі Каськіву, директору Щасливського НВК Юрію Йовбаку та президенту с.к.Олімп Андрію Риженкову. Саме завдяки їм, ми маємо сучасний спортивний інвентар, можливість займатись в чудовому залі, та виїзджати на змагання!

Гнідинці святкуватимуть День села

Дата створення: 14:24 25.09.2018

Прокурор області проведе особистий прийом громадян

Дата створення: 09:41 24.09.2018

24 вересня 2018 року з 11.00 по 13.00  в приміщенні Бориспільської місцевої прокуратури за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 21, особистий прийом громадян проведе прокурор Київської області, державний радник юстиції 3-го класу Киричук Максим Юрійович.