Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: ОБЛАШТУВАННЯ ЛІКАРЕНЬ, КЛІНІК І ФАПІВ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ РЕГІОНІВ, ПРО ЦЕ ТРЕБА КАЗАТИ ПУБЛІЧНО

Дата створення: 15:35 10.04.2018

Формування та облаштування регіональних закладів охорони здоров’я – від ФАПів до профільних клінік – це відповідальність районів та громад, яким ці заклади належать. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Дорогі земляки!

Дата створення: 14:14 06.04.2018

Щиросердечно вітаємо  Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння. Цей день гуртує всіх нас довкола вічних християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя та любові до ближнього.

Бориспільщині - 95. «КОЛЬОРИ РІДНОГО КРАЮ»: ЮНІ ХУДОЖНИКИ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ТА РЕМЕСЕЛ ОРГАНІЗУВАЛИ ВИСТАВКУ

Дата створення: 19:35 05.04.2018

Натхненні 95-річним ювілеєм району, вихованці Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел організували виставку художніх робіт «Кольори рідного краю». Рідні озера, поля та ліси на картинах юних живописців можна побачити у приміщенні Бориспільської районної ради на третьому поверсі. Безліч напрямів і технік, ідей та фантазій. У школі мистецтв наголошують, це «свідчення того, наскільки діти талановиті та багатогранні».

Підсумували результати районних чемпіонатів з волейболу

Дата створення: 19:30 05.04.2018

Завершився чемпіонат Бориспільського району з волейболу серед жіночих команд сезону 2018 року, що проходив протягом двох місяців.

Про новації в оподаткуванні та декларування доходів громадян обговорили на семінарі

Дата створення: 19:16 04.04.2018

З початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2017-у.  Триватиме вона до 1 травня поточного року.  Якщо ж ви маєте право на податкову знижку, подати декларацію можна до кінця року. На тематичний семінар  у  залі засідань районної ради зібралися підприємці, нотаріуси,  керівники та бухгалтері  підприємств Бориспільщини, Переяслав-Хмельницького та Баришівки, фахівці  ГУ ДФС у Київській області та ДФС України, керівництво району. Основна мета – налагодження партнерських стосунків між  територіальними органами Державної фіскальної служби Київщини з громадою.

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД – МЕРИ МІСТ ВИРІШУВАТИМУТЬ ЧИ ДАВАТИ ГРОШІ ЧИ ЗАЛИШИТИ ВСЕ ЯК Є

Дата створення: 12:49 02.04.2018

На гарячу лінію Кабінету Міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам - чорнобильцям, учасникам бойових дій, дітям з багатодітних сімей, ветеранам військової служби, особам з інвалідністю тощо - відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. З іншого боку частими були нарікання перевізників, які заявляли про свої фінансові втрати, бо за щось потрібно ремонтувати транспортні засоби та підтримувати їх у належному стані. 

«Доступні ліки» на Бориспільщині

Дата створення: 20:43 30.03.2018

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму «Доступні ліки». Відтоді пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, діабетом ІІ типу можуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

ЯК І ДЛЯ ЧОГО ВІДБУВАЄТЬСЯ ТРАНСФОРМАЦІЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата створення: 20:38 30.03.2018

Процес змін в українській медицині триває. Напередодні старту національної кампанії з вибору лікаря Уряд призначив голову Національної служби здоров’я – Олега Петренка. Вчора на засіданні Кабінету Міністрів також ухвалили постанови, які мають поліпшити якість медичної освіти, професійного розвитку лікарів і медичної допомоги, а також рекордно рано розпочати міжнародні закупівлі ліків. Водночас процес реформування не може бути одноденним – це спільна і довготривала робота, до якої закликаємо долучитись кожного.

Із зали засідань. Відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія районної ради

Дата створення: 20:36 30.03.2018

У роботі позачергової дев’ятнадцятої сесії районної ради взяли участь 22 народні обранці з 34-ох, голова РДА Олександр Туренко, його заступники, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівники структурних підрозділі, управлінь та відділів РДА, сільські голови. Проведення позачергової сесії обумовлене проведенням сесія міської ради, на якій було розглянуто питання щодо передавання до районного бюджету медичної субвенції для функціонування центру первинної медико-санітарної допомоги, поки що міськрайонного. Оскільки міський центр не запрацює самостійно з 1 квітня, тому в другому кварталі Бориспільський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговуватиме як мешканців району, так і міста.

Відбудеться позачергова 19 сесія Бориспільської районної ради

Дата створення: 16:24 28.03.2018

29 березня 2018 року о 12-й годині у великій залі засідань відбудеться позачергова 19 сесія  Бориспільської  районної ради VІІ скликання.