Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Держархбудінспекція інформує про кількість виданих ліцензії

Переглядів: 404

За підсумками ліцензійної роботи відзначено, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція видала понад 2 тисячі ліцензії на ведення господарської діяльності у сфері будівництва. Зокрема, у Київській області видано 210 ліцензій.

Такі дані прозвучали під час виробничої наради Держархбудінспекції за участі Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева, керівників департаментів та управлінь центрального апарату та керівництва територіальних підрозділів. На нараді учасники підвели підсумки роботи ДАБІ в першому півріччі 2016 року.

Зокрема, учасників наради проінформовано, що за вказаний період Держархбудіснпекція опрацювала 74,8 тисячі дозвільних документів у сфері будівництва. Також учасників наради було ознайомлено з результатами контрольно-інспекційної роботи ДАБІ в першому півріччі 2016 року. За цей період Держархбудінспекція провела 11,6 тисяч перевірок об’єктів будівництва, виявила 3,8 тисяч порушень містобудівного законодавства та оштрафувала порушників на загальну суму 120,1 мільйонів гривень.

За результатами виробничої наради Держархбудінспекції роботу двох територіальних органів ДАБІ визнано незадовільною.

Прес-служба ДАБІ

« повернутися до списку новин