Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Шановні, чарівні жінки Бориспільщини!

Переглядів: 146

Віки й тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю і красою. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас скрізь й повсякчас. І доки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповняти його високим змістом любові, добра і краси.

Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний та культурний розвиток Бориспільщини,  всієї країни.

Жінки генетично створені для захисту миру, сім’ї, дітей і своїх родин. І у наш час, коли вирішується доля України, ваша роль у суспільстві стала ще важливішою.

Ми, чоловіки, не можемо собі уявити своє життя без жінок, здатних розділити труднощі, втішити добрим словом і дати пораду. Цього дня ми хочемо одного, щоб кожна з вас відчула безмірну вдячність за любов, тепло, розуміння і підтримку.

Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина. Міцного здоров’я вам та Божого благословення! Вічної весни щодня!

З повагою

голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр ТУРЕНКО та

голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

« повернутися до списку новин