Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

відбудуться навчання з підготовки тренерів на тему лідерства: триває набір учасників

Переглядів: 347

7-9 лютого у Києві проходитимуть навчання з підготовки тренерів на тему «Формування лідерських якостей – ініціативність, відповідальність та реалізація мети». Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Мета Проекту – надати інформацію та навчити її правильно доносити до інших. За результатами навчань, кращих учасників буде рекомендовано до залучення у проведенні інформаційно-просвітницької роботи із зазначеної теми регіональним підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування» та іншими зацікавленими сторонами.

Триденне навчання є безкоштовним. Потенційні кандидати на участь – голови та депутати районних і обласних рад, сільські та селищні голови, а також голови та старости ОТГ Київщини.

Щоб стати учасником навчань, претендентам необхідно до 25січня надіслати на адресу електронної пошти Асоціації (uaror@ukr.net)заявку, вказавши П.І.Б, посаду в органі місцевого самоврядування, контактний телефон та e-mail.

Зазначимо, що проживання та харчування є безкоштовним.

За довідковою інформацією можна звертатися по телефону – 044-484-05-19.

ЦяпублікаціябулапідготовленазапідтримкиЄвропейськогоСоюзутайогодержав-членівДаніїЕстонії,НімеччиниПольщітаШвеції.Змістцієїпублікаціїєвиключноювідповідальністюїїавторівтанеможежоднимчиномсприйматисяяктакий,щовідображаєпоглядиПрограми «U-LEAD зЄвропою», ЄвропейськогоСоюзутайогодержав-членівДаніїЕстоніїНімеччиниПольщітаШвеції.

« повернутися до списку новин