Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Гірський ліс став чистішим

Переглядів: 284

Цієї суботи, 25 квітня 2020р., Гірський ліс став чистішим. Без жодного анонсу невелика група людей зібралась аби зробити хорошу справу – прибрати ліс. За декілька годин їм вдалось зібрати величезну гору сміття ( на фото видно масштаби зробленої роботи). Зібране сміття вирішили скласти поряд з дорогою, аби КП «Горянин» змогли все зібрати та вивезти. Попередньо ініціатор прибирання лісу, Валентин Лисенко, звернувся до сільського голови Романа Дмитріва з проханням організувати вивіз даного сміття.

На своїй сторінці Фейсбук сільський голова повідомив про вчинок, який заслуговує на повагу, подякував учасникам акції та поділився світлинами з прибирання.

Роман Дмитрів

Я вже вкотре висловлюю слова подяки молодому підприємцю, який працює в рідному селі та постійно долучається до всіх заходів щодо його розвитку. Сьогодні ж Валентин Лисенко разом з друзями ( дотримуючись карантинних норм та відповідної дистанції) за декілька годин вичистили ділянку у нашому лісі, продемонструвавши гідний приклад для наслідування! 

Також хочу додати, що Валентин та його друзі не хотіли розголошувати про свій гідний вчинок.

Щиро дякую Валентину, його рідним та друзям за корисну ініціативу. Пишаюсь, що в нашому селі живуть такі люди.

В понеділок все зібране сміття буде вивезене.

0-02-0a-6665e2e83d5cc447f779c88a03e0ecc3374655ed7f6ae9f521ed6c017a510a49_1c6d9dc0ccedd5

« повернутися до списку новин