Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

ПЕРШІ ДЕРЕВА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО СКВЕРУ СЛАВИ

Переглядів: 466

Новостворений Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України матиме Сквер слави. Минулої п’ятниці висаджено перші дерева.

«Дуб червоний, ялинки і берізки нам надало Ржищівське військове лісництво. Пізніше тут з’являться туї», – розповів начальник центру полковник Геннадій Пузанов.

 

Начальник відділу культури Бориспільської РДА Неля Кияшко наголосила на символічності висадження скверу напередодні 73-ої річниці визволення України від нацистів. А заступник начальника центру полковник Олександр Павленко зізнався: буде це алея слави чи сквер – остаточно не визначено, однак задум дуже гарний, бо це і примноження природної спадщини, і формування патріотизму.

Нагадаємо, Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України  було відкрито у серпні цього року. На його базі проводять різноманітні тренінги та навчання за міжнародними стандартами, залучаючи іноземних фахівців у різних галузях військової діяльності. Це і тактична медицина, і ведення різних видів бою тощо. Національна гвардія отримала статус спостерігача Міжнародної асоціації країн Європи Середземного моря. Це асоціація сил жандармерії та поліцейських сил, які мають статус військової установи.

Інф. «ТС»

На фото: перший заступник начальника центру Олександр Павленко, начальник відділу культури РДА Неля Кияшко, начальник Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України полковник Геннадій Пузанов, командир батальйону забезпечення навчального процесу Андрій Лопачак

« повернутися до списку новин