Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

"Острівці безпеки" з’являться на території району

Переглядів: 484

Встановлення пішохідних зон на території Київської області передбачено обласною програмою  дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини на 2017-2019 роки». Про це повідомила на апаратній нараді Наталія Паніна, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури.

Острівець безпеки — рішення дорожньої інфраструктури, яке в першу чергу унеможливлює обгін на нерегульованих пішохідних переходах.

На дорогах району (Рогозівської, Старівської, Іванківської та Великоолександрівської сільських радах)  22.06.2017 року було проведено обстеження експертною групою по розробці програми спільно з представниками райдержадміністрації, департаменту архітектури та містобудування Київської облдержадміністрації, Бориспільського відділення  Національної поліції в Київській області, за підсумками якого визначені місця прогнозованої смертності пішоходів, на яких будуть встановлені так звані «острівці безпеки».

По Бориспільському району визначено, що буде встановлено 6  «острівців безпеки».

Першочергові чотири на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ, а саме:

1) с. Рогозі, перехрестя Н-08/вул. Іванківська;

2) біля ресторанного комплексу «Лаура» (перехрестя  від автомобільної дороги  до вул. Вітчизняна с. Рогозів);

3) перехрестя від автомобільної дороги  до повороту на с. Васильки та              с. Старе;

4) с.Мирне, Н-08, км 21+900 (навпроти центрального в'їду до села);

Місця будівництва  решти двох «острівців безпеки» на території Іванківської сільської ради по трасі Київ-Харків-Довжанський та на території Великоолександрівської сільської ради (по дорозі до магазину Фоззі)  потребують додаткового обстеження експертною групою.

Питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення  «острівців безпеки» буде ініційовуватися Бориспільською райдержадміністрацією на розгляд найближчої сесії Бориспільської районної ради. 

« повернутися до списку новин