Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Підсумували результати районних чемпіонатів з волейболу

Переглядів: 160

Завершився чемпіонат Бориспільського району з волейболу серед жіночих команд сезону 2018 року, що проходив протягом двох місяців.

У змаганнях взяли участь 8 жіночих команд, які представляли села: Мирне, Щасливе, Гнідин, Старе, Іванків, Кучаків, Вороньків, Чубинське, які зіграли за коловою системою кожен з кожним.

За результатами ігор регулярного чемпіонату трійку призерів склали: І місце – с. Гнідин, ІІ місце – с. Вороньків, ІІІ місце – с. Щасливе.

Також фінішував чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років. Змагання тривали протягом п’яти місяців в два етапи.

В них взяли участь 11 команд. За результатами першого етапу, в якому всі команди зіграли в одне коло, визначилися учасники змагань у Вищій та Першій лігах. Шість кращих команд, що увійшли до Вищої ліги, в іграх між собою розіграли звання чемпіона району.

Золоті нагороди виборола команда села Глибоке, срібло – у села Щасливе, бронзові нагороди у команди села Мирне.

Серед команд Першої ліги перемогу святкували волейболісти з села Іванків, ІІ місце – у команди села Велика Олександрівка, ІІІ місце – у волейболістів села Гнідин.

Від імені організаторів чемпіонату висловлюємо подяку всім гравцям чоловічих команд за участь в змаганнях і бажаємо здоров’я, наснаги та успіхів у наступних турнірах. Дякуємо всім, хто опікувався командами і надавав їм підтримку.

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

« повернутися до списку новин