Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Шановні жителі Бориспільщини, військовослужбовці, учасники бойових дій, АТО та Другої світової війни!

Переглядів: 336

Вітаємо вас із Днем захисника України!

День захисника України – державне свято, що вдруге відзначається в Україні 14 жовтня з метою вшанування мужності та героїзму воїнів, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу й авторитету військовослужбовців у суспільстві.

Це свято всіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, це нагода згадати подвиги наших земляків у грізні роки Другої світової війни і тих мужніх воїнів, які своїми ратними звершеннями здобувають перемогу та продовжують відстоювати свободу і незалежність на сході України.

Шановні захисники, ваші подвиги – це велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання патріотичної молоді, збереження миру, взірець реального патріотизму для кожної свідомої людини, свідчення єдності українського народу.

Бажаємо усім незламної волі, надійного родинного тилу, козацького здоров’я, здійснення всіх мрій та високих досягнень у нелегкій службі. Нехай Пресвята Богородиця і надалі оберігає вас та надихає на нові подвиги в ім’я України!

З повагою

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

Голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін 

« повернутися до списку новин