Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Шановні освітяни Бориспільщини!

Переглядів: 219

У цей гарний осінні день хочемо привітати всіх вас з професійним святом! Немає в світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя. Все життя ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх учителів, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог. Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертв. В умовах суперечливого сьогодення вам усе вдається. Тішить, що, незважаючи ні на що, ви виконуєте свій обов’язок гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і багатство душі.

Бажаю вам, наші дорогі, на всі роки душевної наснаги, педагогічної невтомності, вагомих здобутків у нашій незамінній і благородній справі, а ще – учнівської і батьківської шани та любові, домашнього благополуччя, миру і особистого щастя. Зі святом вас, дорогі вчителі!

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

« повернутися до списку новин