Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Дорогі медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Бориспільщин!

Переглядів: 280

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника! Щоденно ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в наших душах.

Незважаючи на всі труднощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров’я, престиж медичного працівника все одно залишається дуже високим.  У наш час чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів сьогодні працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям. Героїчно виконуючи клятву Гіппократа, наші медики ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм.

Дякуємо вам - людям, які щодня без перебільшення здійснюють подвиг – рятують життя, і словом, і ділом повертають надію та вселяють віру у найкраще майбутнє. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи  - порятунку людини. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю. Нехай праця на благо людей приносить задоволення і радість. Миру і добра вам і вашим родинам!

 Голова Бориспільської райдержадміністрації Олександр ТУРЕНКО

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

           

« повернутися до списку новин