Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Майже 5 млн. грн з держбюджету на ремонт доріг за сприяння Сергія Міщенка

Переглядів: 424

За сприянням народного депутата України Сергія Міщенка у співпраці з Кабінетом Міністрів місцеві бюджети Бориспільського району отримали субвенції з державного бюджету на ремонт доріг.

 Відповідно до постанови № 395 Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. дороги Бориспільського району, які потребували ремонту, потрапили до переліку об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

У липні район отримав субвенцію на соціально-економічний розвиток регіонів у сумі 4 млн 730 тис. грн. Оскільки не було чіткого розмежування цієї субвенції, то лише нині, на черговій сесії районної ради, з'явилася можливість проголосувати й спрямувати ці кошти до бюджету з подальшим направленням їх на сільські ради для ремонту доріг: Гірська – 660 тис. 242 грн – вул. Бориспільська; с. Лебедин, вул. Незалежності – 1 млн 157 тис 154 грн; с. Сошників, вул. Зелений гай – 637 тис. 690 грн; с. Рогозів, вул. Калинова – 1млн 225 тис. 158 грн; с. Вишеньки, вул. Садова – 1млн 049 тис. 756 грн. На сільських сесіях прийняли ці кошти до своїх бюджетів і до кінця року мають освоїти їх.

Сільські голови дякують народному обранцю  за те, що  тримав на депутатському контролі та особисто лобіював і відстоював на всіх рівнях виділення коштів для об'єктів свого  виборчого округу.

« повернутися до списку новин