Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Як вишеньківці Водохреще святкували

Переглядів: 356

Третє завершальне свято різдвяного циклу – Водохреще вишеньківці відзначали чи не всією громадою. Зранку і до пізнього вечора на березі місцевої річки Золоче розгорнулися справжні народні гуляння – з  кулішем, піснею і навіть кіньми зі санчатами, які стали справжньою окрасою Йордану.

Спершу, за традицією вирізали ополонку у формі хреста. Таке диво сотворили майстри з  ТОВ «Золоче». А далі -   протоієрей отець Георгій освятив місце купелі. Зцілитися від тілесних та духовних хвороб прийшли справжні відчайдухи. Серед них і Вишенський сільський голова Тетяна Кулинич.

На свіжому повітрі, у морозну погоду такий відпочинок за щастя. Поєднати приємне з корисним допомогли організатори незабутнього дійства: працівники сільського будинку культури, депутати, а також небайдужі односельці: ФОП Григорчик, Наталія та Костянтин Демчуки, головний лісничий Вишеньківського лісництва Василь Швайко.

Вперше в такому великому і дружньому колі вишеньківці святкували одне з найважливіших церковних свят. І вже з нетерпінням почали чекати наступного року. Бо ж  за їхніми словами саме такого дива не вистачає для торжества душі…


 


 


 


 


 
 

« повернутися до списку новин