Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Шановні бориспільці, дорогі земляки!

Переглядів: 148

День народження Борисполя – завжди хвилююча подія для його мешканців, адже свято улюблене і шановане. У житті міста  багато яскравих сторінок. Воно славиться культурними, історичними надбаннями, але головний його скарб – люди, адже всі досягнення, якими багате наше місто, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів, дорогі земляки.

Дякуємо всім жителям Бориспільщини, які небайдужі до долі рідного куточка на землі, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день на краще.

Ми з честю, згуртовано переживаємо непрості часи, що постали  перед нашою країною. І разом здолаємо всі негаразди. Вдячні всім, хто допомагає нашій армії, опікується родинами військовослужбовців, дає прихисток та допомогу постраждалим зі сходу.

Від щирого серця вітаємо всіх бориспільців з Днем міста! Від усієї душі зичимо місту динамічного розвитку і процвітання. Всім жителям нашого славетного краю – міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

З Днем народження, Борисполе!

Голова Бориспільської районної ради

Владислав БАЙЧАС

В.о. голови Бориспільської районної державної адміністрації

Руслан САДОВСЬКИЙ

« повернутися до списку новин