Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Безробітні Бориспільщини долучилися до акції «Живи та працюй в Україні»

Переглядів: 268

У  рамках акції «Живи та працюй в Україні» в приміщенні Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено одразу два міні-ярмарки вакансій.

По допомогу в укомплектуванні вільних вакантних посад до  Бориспільської МРФ звернулись два ринкоутворюючих підприємства: ДП МА «Бориспіль» та ТОВ «Автосервіс».

Під час заходу представники ТОВ «Автосервіс», начальник відділу кадрів Людмила Криворучко та начальник відділу експлуатації Юлія Пєшая ознайомили присутніх з актуальними вакансіями, заробітною платою, умовами праці, побутовим обслуговуванням на підприємстві.

Представник міжнародного аеропорту «Бориспіль», начальник відділу кадрів, Олена Бригунець, запропонувала шукачам роботи широке коло вакантних посад, серед яких робітники з комплексного прибирання та утримання територій (для осіб з інвалідністю), агенти з наземного обслуговування повітряних суден, техніки, вантажники, оператори СТЗК на безпеку, інспектори відділу внутрішньої безпеки, стрільці відділу ВОХОР, водії тощо.

Міні-ярмарки пройшли у формі жвавого діалогу, безробітні отримали відповіді на питання, які їх цікавили, та подякували роботодавцям. Бажаючі отримали анкети для заповнення на бажані посади, лишили роботодавцям свої резюме, обмінялись контактними даними. Представники роботодавців, у свою чергу, висловили вдячність працівникам місцевої служби зайнятості за проведену роботу та організовану зустріч із шукачами роботи.

Інформація Бориспільської МРФ КОЦЗ

« повернутися до списку новин