Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

У КОДА відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 416

У вівторок, 8 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи. Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Київщини з професійним святом голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, заступник начальника управління соціокультурного розвитку регіонів – начальник відділу регіональної політики Міністерства культури України Оксана Іонова, начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець.

 Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, відповідно до Указу Президента України, нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток культури орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Бучанську майстриню-вишивальницю Тамару Негоду. Також керівник області вручив Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації за багаторічну творчу діяльність, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження українських традицій та історичної спадщини і з нагоди відзначення професійного свята найкращим працівникам області.«Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва. Ви ті люди, які мають почесну місію – зберегти і пронести крізь віка наші святині. Перед нами сьогодні стоїть нелегкий виклик і почати цю почесну місію потрібно саме з відновлення цінностей», – зазначив Олександр Горган.Грамоти і подяки найкращим працівникам культури та майстрам народного мистецтва також вручили заступник начальника управління соціокультурного розвитку регіонів – начальник відділу регіональної політики Міністерства культури України Оксана Іонова та начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець.

Для учасників заходу відбувся святковий концерт за участю КП КОР «Симфонічний оркестр «Академія» та Народної академічної хорової капели імені Павла Чубинського. 

« повернутися до списку новин