Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Дорогих дітей, шановних учителів і батьків вітаємо з чудовим і водночас хвилюючим святом — Днем Знань!

Знову ранок  вересневого дня наповниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці наших сіл розквітнуть від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Це Бориспільщина зустрічає День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності, свято сімейне і водночас державне, національне. Особливо урочистим цей день стане для 782 першокласників, перед якими відкриваються двері у дивовижний світ знань.

Від кожного нового навчального року ми чекаємо дуже багато. Особливу надію покладаємо на вчительство, чиєму досвіду, турботі, мудрості та професіоналізму довірено найголовніше — майбутнє нашої незалежної України. У районі багато робиться для розвитку освіти, ще більше роботи попереду — це й реформа в програмах навчання, і відкриття опорної школи, поліпшення матеріально-технічної бази освітніх закладів, підняття престижу вчителя. Земля Бориспільщини багата на здібну, обдаровану молодь, її талановитих наставників та вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями.

Віримо у невичерпний інтелектуальний потенціал бориспільської юні, їхню нестримну творчу енергію та здатність змінити країну. Нехай же не забракне всім нам енергії і цілеспрямованості у цій святій справі. Бажаємо всім здоров’я, миру та нових звершень. У добру, плідну і щасливу путь!

З повагою

Голова Бориспільської районної держадміністрації

Дмитро ВОРОНІН

Голова Бориспільської районної ради

Владислав БАЙЧАС


 

« повернутися до списку новин