Київська область

Дмитро Кодій із Гнідина – переможець чемпіонату Київської області з боксу

Дата: 27.02.2019 11:59
Кількість переглядів: 493

Успішним став виступ боксерів – вихованців Бориспільської районної КДЮСШ у чемпіонаті Київської області з боксу серед дорослих та молоді, що проходив з 21 до 23 лютого в м. Бровари.

Кольори Бориспільського району захищали п’ять спортсменів, чотири із яких стали переможцями та призерами чемпіонату.

Вихованець тренера-викладача Володимира Сороки із с. Гнідин Дмитро Кодій (вагова категорія до 91 кг), виборов І місце серед молоді й піднявся на вищу сходинку п’єдесталу пошани, а його товариш Андрій Чепурко (81 кг) став срібним призером чемпіонату.

У двох вихованців тренера-викладача Олександра Бабюка (с. Дударків) – Володимира Червоняка (75 кг) та Владислава Гайового (69 кг) – ІІІ місця і заслужені бронзові нагороди.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з досягнутими високими результатами. Бажаємо їм і надалі успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і великих перемог!