Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

МАУ ЗАЗНАЛА $60 МІЛЬЙОНІВ ЗБИТКІВ ТА СКОРОЧУЄ 900 СПІВРОБІТНИКІВ

Переглядів: 215

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» внаслідок тимчасового припинення авіасполучення під час карантину отримала близько 60 млн дол. збитків та вимушено скорочує 900 співробітників. Про це повідомив прессекретар президента МАУ Дмитро Дьошин.

«Кожен місяць простою авіакомпанії коштують близько 14,5 млн дол. обов’язкових витрат, що й сформувало обсяг збитку близько 60 млн за період припинення діяльності компанії», – сказав він, коментуючи фінансові втрати авіакомпанії внаслідок тимчасового припинення авіасполучення.

Дьошин зауважив, що МАУ була позбавлена можливості здійснювати свою операційну діяльність та генерувати прибуток в період закриття авіасполучення Україною та вимушеної зупинки авіакомпанією всіх регулярних рейсів з 17 березня.

Відповідаючи на запитання щодо скорочення співробітників авіакомпанії, Дьошин зауважив, що «простій в роботі компанії та істотне зниження обсягів роботи авіакомпанії після відновлення авіасполучення Україною призводить до вимушеного поступового скорочення близько 900 співробітників МАУ».

Він також пояснив, що насправді вважати польоти відновленими важко навіть зараз, оскільки після відновлення Україною авіасполучення у червні здійснювати планування маршрутів доводиться в умовах великої кількості обмежень з боку інших держав. Унаслідок цього авіакомпанія здійснює лише третину, а частіше й ще менше від звичного обсягу польотів.

МАУ

« повернутися до списку новин