Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Смертельний коронавірус: у "Борисполі" мірятимуть температуру пасажирам з Китаю

Переглядів: 116

Починаючи з 26 січня (найближчий плановий авіарейс з Китаю) в аеропорту Бориспіль розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з КНР. Про це повідомили у пресцентрі МОЗ у Facebook.

“Фахівці санітарно-карантинного підрозділу вже підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами”, — зазначили медики.

У Міністерстві додали, що сьогодні World Health Organization (WHO) оновила рекомендації щодо скринінгу на пунктах в’їзду в країни, в яких ще не було зафіксовано передачі нового коронавірусу.

“Попередній досвід ВООЗ показував, що запровадження скринінгу температури тіла для виявлення потенційних підозрілих випадків коронавірусу вимагав значних інвестицій та не був достатньо ефективним. Однак, під час спалаху коронавірусу 2019-nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки температурному скринінгу. Такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну.

Також для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ” — йдеться у повідомленні.

Світлина від Трудова Слава.

 

« повернутися до списку новин