Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Наталію Ралко провели на заслужений відпочинок

Переглядів: 410

На початку засідання колегії очільники району Дмитро Воронін,  голова РДА, та Іван Недогибченко, заступник голови районної ради, квітами, цінним подарунком, добрим словом та вдячністю провели на заслужений відпочинок Наталію Ралко, начальника районної  служби у справах дітей.

«Нам не вистачатиме такого фахівця. Все своє трудове життя ви присвятили нашій Бориспільщині, працюючи  в Гірській школі, районному відділі освіти і ось уже 12 років у службі. Та приходить час, коли життя повертає на іншу віху, де життя не менш прекрасне, де в нагоді стануть Ваші досвід і мудрість», - зазначили очільники.

Наталія Миколаївна подякувала за підтримку, розуміння керівництву району, сільським головам, усім з ким доводилося вирішувати чи не найголовніше питання – соціальний захист дітей Бориспільщини: « Хочеться, аби  все ж таки позитивно вирішилося питання щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених  батьківського піклування. А всім бажаю успіхів, здоров’я, благополуччя родинам і процвітання нашій рідній землі». 

« повернутися до списку новин