Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Театр "Кредо" з Іванкова один із кращих на " Театральній палітрі Київщини 2019"

Переглядів: 18

11 травня з метою поширення, розвитку аматорського театрального мистецтва, відкриття нових та збереження вже існуючих аматорських колективів (студій) Київщини, пошуку тенденцій, постановок та виконавців, збереження традицій українського народу та його культури у приміщенні МК «АКАДЕМ» м. Бориспіль за ініціативи Управління культури національностей та релігій КОДА , КЗКОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» , та за підтримки Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради відбувся Обласний огляд-конкурс театральних колективів 
«Театральна палітра Київщини»!

Творчі аматорські колективи Київщини вражали своїми досягненнями в галузі театрального мистецтва.

Огляд-конкурс оцінювало компетентне журі:
Ільченко Петро Іванович - Заслужений діяч мистецтв України, 
Заслужений працівник культури АР Крим, режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, провідний методист по театральному жанру відділу з культурно-освітньої роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи»

Негода Тамара Михайлівна – Заслужений майстер народної творчості України, кавалер ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, завідувач відділу народної творчості, – в.о. директора Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи»;

Раденко Юлія Володимирівна - Заслужена артистка України , викладач вищої категорії, актриса театру і кіно, телеведуча ;

Дубиківський Михайло Михайлович- Заслужений діяч мистецтв України, професор;

Стасенко В’ячеслав Олександрович - головний режисер Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського.

Оголошуємо переможців Обласного огляду-конкурсу «ТЕАТРАЛЬНА ПАЛІТРА КИЇВЩИНИ 2019»!

Головний приз огляду-конкурсу «ГРАН ПРІ» за режисерську композицію за мотивами поеми Т.Г.Шевченко «Катерина» отримали Театральне відділення Комунального закладу Кагарлицької районної ради Кагарлицької ДШМ художній керівник Джабієва Лейла Валеріївна м.Кагарлик ;

НОМІНАЦІЯ:
«Дитячий аматорський театральний колектив (до 18 років)

Диплом лауреата І ступеня - Зразковий театральний колектив «Імпровізація» художній керівник Дружкова Тамара Олексіївна
м. Славутич;

Диплом лауреата ІІ ступеня - Зразковий театр – студія «Дзвіночок» художній керівик Круглякова Оксана Анатоліївна
м.Фастів;

Диплом лауреата ІІІ ступеня - Театра «Кредо» Іванківського СБК 
Керівник Гаряча Світлана Іванівна
с. Іванків Бориспільського р-ну;

Диплом лауреата ІІІ ступеня - Театральне відділення Комунального закладу Кагарлицької районної ради Кагарлицької ДШМ художній керівник Джабієва Лейла Валеріївна 
м.Кагарлик .

НОМІНАЦІЯ:
«Аматорський театральний колектив (студія) (від 18 років)»
Диплом лауреата І ступеня - Народний аматорський драматичний
колектив «Колохорт» 
художній керівник Чоповський Володимир Петрович
м.Кагарлик;

Диплом лауреата ІІ ступеня - Аматорський драматичний театр під керівництвом Миколи Семеновича Косовського
м .Фастів;

Диплом лауреата ІІІ ступеня - Театральний колектив «Парадіз» художній керівник Круглякова Оксана Анатоліївна
с. Веприк, Фастівського р-ну.

НОМІНАЦІЯ:
«Аматорський театр малих форм»
Диплом лауреата І ступеня - Театральний колектив «Діалог» 
Германівської ДШМ художній керівник Бугаєва Інна Іванівна
С.Германівка , Обухівського р-ну;

Диплом лауреата ІІ ступеня - Драматичний гурток «Юність» Сквирського РБК, художній керівник Костильова Жанна Анатоліївна
м.Сквира Сквирського р-ну.

Cпеціальні номінації:

«За кращу авторську п’єсу» - Зразковий театр – студія «Дзвіночок» художній керівик Круглякова Оксана Анатоліївна, м. Фастів;

«За збереження народних традицій» - режисерська робота Лейли Джабієвої композиція за мотивами поеми Т.Г.Шевченко «Катерина», Театральне відділення Комунального закладу Кагарлицької районної ради Кагарлицької ДШМ, м.Кагарлик ;

«За кращу акторську гру» - Аматорський драматичний театр під керівництвом Миколи Семеновича Косовського
м.Фастів;

«За кращу чоловічу роль» - Любчич Олексій Миколайович ( роль Івана Ломова , А. Чехов «Освідчення») 
Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» художній керівник Чоповський Володимир Петрович 
м.Кагарлик;

«За кращу жіночу роль» - Мусієнко Катерина Сергіївна ( роль учениці Олени за інтермедією Віктора Ардова
Театральний колектив «Діалог» Германівської ДШМ 
художній керівник Бугаєва Інна Іванівна
с.Германівка Обухівського р-ну;

«Приз глядацьких симпатій» - Гриб Іван Іванович (роль Гордія,уривок із п'єси М. Кропивницького «Доки сонце зійде, роса очі виїсть») Драматичний гурт «Юність» Сквирського РБК 
художній керівник Костильова Жанна Анатоліївна
м.Сквира Сквирського р-ну;

«За оригінальність постановки» - Театральний колектив «Парадіз» художній керівник Круглякова Оксана Анатоліївна
с. Веприк Фастівського р-н.

«Для учасників це безцінне місце, щоб висловитися, бути почутим, дізнатися нове про себе і світ навколо. Ми віримо, що ця подія може стати ключовим у життя багатьох творчих людей. Київська область сьогодні – це справжня театральна лабораторія! » - зазначив голова журі огляду-конкурсу Петро Ільченко.

 

« повернутися до списку новин