Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Переглядів: 409

Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету на 2016/2017 навчальний рік 13 жовтня 2016 року на базі Головурівської ЗОШ І–ІІІ ст. був проведений семінар-навчання для заступників директорів з навчально-виховної роботи з питання «Презентація роботи ЗНВР у друкованих засобах та засобах інформації, створення блогів та сайтів» і нарада.

 

 

 

В ході проведення семінару учасники відвідали урок української мови у 5 класі з теми «Узагальнення вивченого про словосполучення», вчитель Ганчарюк Наталія Іванівна та урок історії в 6 класі «Культура Давнього Єгипту», вчитель Коновал Наталія Олександріна. При обговоренні заступники звернули увагу на використання вчителями Інтернету під час заняттяі, навчальні ігри, використані на уроці, оцінювалися он-лайн, і учні гарно в цьому орієнтувалися.

Гості познайомилися з системою роботи адміністрації Головурівської ЗОШ з поширення педагогічного досвіду у друкованих засобах. фахових журналах. виготовлення власноруч друкованої продукції педагогами закладу (зокрема з роботами заступника директора з навчально-виховної роботи Ганчарюк Наталії Іванівни).

В практичному блоці семінару Ганчарюк Н.І. за допомоги директора школи Форостовського А.М. та вчителя інформатики Коржа Я.М. познайомила заступників директорів з блогами педагогів Головурівської школи та провела майстер-клас по створееню блогу.

По завершенню роботи були підведені підсумки та прийняті рекомендації семінару.

Завідувач РМК Кравцов Віктор Іванович обговорив з колегами нагальні робочі питання.


 

« повернутися до списку новин