Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Шановні працівники сільського господарства Бориспільщини!

Переглядів: 142

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Це свято – гарний привід, щоб сказати добрі слова людям, які своєю працею вирішують важливі завдання – зміцнення продовольчої безпеки країни, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції і зміцнення економіки нашої країни. Від результатів вашої праці багато в чому залежить життєвий рівень, здоров’я і добробут населення.

      Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберігаєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. 

   Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! 

 

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

В. о. голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслан САДОВСЬКИЙ

 

« повернутися до списку новин