Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Відбулася презентація книги «Фронтовий альбом»

Переглядів: 347

У приміщені Гірської ЗОШ відбулася презентація книги «Фронтовий альбом» відомого в Україні фото-журналіста газети «Голос України» Олександра Кліменко.Автор поділився своїми враженнями та роздумами про війну на Сході України. За кожною фотографією трагічна і водночас героїчна історія українських вояків. За кожною фотографією, поєднання того, що у звичайному житті зазвичай не поєднується: заграва сонця і спалахи артилерійських залпів, стигла пшениця і броньовані танки, яскраві польові квіти і брудна військова техніка, залишки мирного життя і запеклий бій. У кожній фотографії - життя і смерть.


 

Учасник АТО Михайло Трейдуб, який потрапив на війну під час першої хвилі мобілізації розповів про те, що особисто побачив і пережив на війні…

Крім учнів старших класів, у заході взяли участь мешканці Гори: учасники АТО - Віктор Чорновіл, Михайло Трейдуб, Сергій Майборода, представники Велико-Олександрівськові сільської ради.

Автор книги Олександр Кліменко подарував декілька примірників книги Гірській ЗОШ, Гірській сільській раді, дитячому садочку «Берізка», а також сільській бібліотеці.

 

« повернутися до списку новин