Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Звернення військового комісара Бориспільського ОМВК Анатолія Стуженка до мешканців міста та району

Шановні жінки, матері, бабусі, сестри! Над Україною зійшлися чорні хмари війни. На землю, де народилися ми, наші діти та наші батьки, прийшов лютий ворог, який називався братом…
Ніхто й гадки не мав, що кров’ю та сльозами заливатимуть безмежні простори неньки-України.

Сьогодні багато дружин, матерів і сестер взяли в руки зброю і разом з чоловіками, ризикуючи власним життям, захищають Батьківщину на передовій, збирають матеріальну допомогу як волонтери, доглядають в госпіталях поранених, наполегливою службою допомагають Збройним Силам України, визволяють наших побратимів з полону, безстрашно возять продукти туди, де палає війна. Збирають останні копійки, щоб допомогти хлопцям, які повернулися з війни, стати на ноги… Тому сподіваюсь і знаю, що ви з розумінням поставитесь до своїх чоловіків, які йдуть на військову контрактну службу, не будете відмовляти своїх дітей від строкової служби, бо вони — воїни, захисники Вітчизни.

Ніхто не змусить нас стати на коліна. Ми народилися на цій хліборобній землі, ми тут живемо, народжуємо дітей, шануємо старість, возвеличуємо Героїв. І тільки нам, мужньому та волелюбному українському народу, бути господарями на своїй землі. Дай вам Бог міцного здоров’я, мудрості та терпіння, бо ви для нас — найдорожчі у світі.

З повагою військовий комісар Бориспільського ОМВК підполковник А.І.Стуженко


 

« повернутися до списку новин