Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

КИЇВОБЛЕНЕРГО НАГАДУЄ ЖИТЕЛЯМ ОБЛАСТІ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАВАННЯ ПОКАЗІВ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКІВ

Переглядів: 559

Київобленерго нагадує своїм клієнтам про необхідність з 1-го по 4 число кожного місяця передавати покази електроспоживання. Та розповідає про зручні й сучасні дистанційні сервіси, які працюють в компанії.

Згідно із законодавством клієнти мають надавати оператору системи розподілу (ОСР) покази власних приборів обліку станом на 1 число кожного місяця. Якщо ОСР не отримує актуальних показів лічильника, то обсяг споживання електроенергії визначається розрахунком на основі середньодобового обсягу споживання – за даними двох останніх послідовно знятих показів лічильника і надається постачальникам на формування рахунків клієнтам.

На офіційному сайті Київобленерго працює онлайн-сервіс Особиста сторінка споживача*. З його допомогою можна передавати покази лічильника, відслідковувати обсяги спожитої електроенергії, перевірити заборгованість за спожиту до 01.01.2019 електроенергію.

Також передавати покази можна:

– через чат-боти Viber чи Telegram. Інструкція про те, як правильно скористатися ботами розміщена за посиланням;

– відправити смс-повідомлення на номер 067-239-72-38;

– написати листа на e-mail koe-order@koe.vsei.ua

– зателефонувати до колл-центру за номерами (044) 459-07-40 або (067) 495-70-40.

*Зверніть увагу, що з 29 до 6 числа включно «Особиста сторінка» працює в режимі обмеженої функціональності і ви не зможете у цей період створити нову реєстрацію.

kyivoblenergo-225x150

« повернутися до списку новин